Lil Yachty دیر وقت مشغول بود ، و اخیراً تحصیلات خود را رها کرده است Lil Boat 3 در ماه مه گذشته ، پروژه ای که شامل حضور Drake ، DaBaby ، A $ AP Rocky ، Tyler ، The Creator ، Tierra Whack ، Future ، Lil Durk ، Young Thug و موارد دیگر بود. و در حالی که به نظر می رسد او به طور پیوسته در حال پخت و پز یک مخلوط جدید به نام است پسر قایق میشیگان ، پروژه ای که قرار است قبل از پایان سال به زمین بنشیند ، Yachty برنامه های دیگری برای ادامه حرکت دارد.

Lil Yachty

جرود هریس / گتی ایماژ

در حقیقت ، رپر کنترل کیفیت رسماً از پروژه بعدی خود رونمایی کرده است ، Lil Boat 3.5 ، آلبومی که ممکن است به خوبی در نسخه کل چیزها با نسخه لوکس برابر باشد. به دنبال آن باشید تا در شکرگذاری ، 26 نوامبر ، احتمالاً در سحر نیمه شب ، رها شود. مشخص نیست که آیا بوت قصد دارد از همان آلبوم پیروی کند و آلبوم کاملی را مانند برخی دیگر از هم ردیف های خود ردیف کند یا اینکه آیا 3.5 بروزرسانی فقط چند برش جدید ایجاد می کند.

در هر صورت جالب است که ببینیم Yachty چگونه بازی این یکی را انتخاب می کند. این خواننده رپ اخیراً به س Noال No Jumper درمورد پرسش از emcee که احترام شایسته آنها را ندارد ، پاسخ داد ، با این ادعا که متناسب با اسکناس است. شاید این بدان معنا باشد که Yachty را در کیف emcee خود خواهیم دید ، خصوصاً اگر او در حال حرکت با تراشه بر روی شانه خود باشد. همچنین باید توجه داشت که Lil Boat 3.5 هیچ تاثیری قابل تشخیص در انتشار ندارد پسر قایق میشیگان ، که هنوز تاریخ انتشار مناسبی دریافت نکرده است.

آیا برای برخی از موسیقی های جدید Lil Yachty هیجان زده هستید ، باشد Lil Boat 3.5 ، قایق پسر میشیگان ، یا هر قطره دیگر قایق محوری او را لرزاند؟