گرچه ممکن است اوقات به طور مکرر در حال تغییر باشد ، اما برخی از امور به ناچار ثابت می مانند – یعنی پویایی بحث برانگیز بین هنرمندان و لیکرها که نسخه های بزرگ آنها را خراب می کند. در حالی که عصر پخش اذعان کرده است که یک بار درگیر گسترش موسیقی غیرقانونی غیرقانونی است ، اما این بدان معنا نیست که این عمل کاملاً متوقف شده است. برای Lil Yachty ، که در حال آماده سازی برای آزادی آینده خود است Lil Boat 3.5 پروژه ، این رویداد را با نشت زودرس از بین برد که به وضوح می تواند روحیه عمیقاً شوخ طبعی او را مهار کند.

Lil Yachty

Rich Fury / گتی ایماژ

وی با به اشتراک گذاشتن لیست پیگیری پروژه در صفحه اینستاگرام خود ، گفت: “امیدوارم که هر لیکر از بین برود.” “شب شکرگذاری”. برای کسانی که کانال های پشت موسیقی را ردیابی نکرده اند ، تأیید شده است Lil Boat 3.5 دارای هشت قطعه جدید است که برخی از آنها شامل میهمانانی از Future ، Playboi Carti ، Lil Baby ، Vince Staples ، Cochise و Oliver Trees است. در حقیقت ، به نظر می رسد که یک رپ آپ کنترل کیفیت ، که قبلا نسخه اصلی آن را منتشر کرده بود ، دوباره تقویت شود Lil Boat 3 در مه 2020

صرف نظر از احساسی که در مورد خود پروژه دارید ، احساس همدردی با Lil Yachty دشوار نیست ، که به نظر می رسد هیچ عشقی از دست داده برای کسانی که موسیقی زودرس نشت می کنند نیست. البته ناگفته نماند که تجربه طولانی مدت رپرها به چنین روشی خنثی شده است ، اما در حقیقت ، ارزیابی اینکه تأثیر به اندازه گذشته شدید است دشوار است. در هر صورت ، کسانی که به دنبال پخش جریانی هستند Lil Boat 3.5 از نظر قانونی فقط کمی بیشتر انتظار می کشد ، زیرا این پروژه قرار است در شب شکرگذاری رها شود.