با وجود 69 سال سن ، Skip Bayless همیشه سعی کرده است شور و شوق جوانی را به پخش خود اضافه کند. جاری بی چون و چرا میزبان مشترک با نام مستعار Drip Bayless شناخته می شود و این همه به این دلیل است که او دوست دارد اردوها را با کت و شلوارهای خود بپوشد. با این حال ، گاهی اوقات Bayless به دلیل انتخاب کفش کتانی خود کباب می شود زیرا او دوست دارد Team Jordans را انتخاب کند که اگر شما یک آدم دزدکی حرکت باشید ، منفی بزرگ است.

در آخر هفته ، دوست خوب Bayless ، لیل وین ، تصمیم گرفت مجموعه کفش های ورزشی پخش کننده را با یک هدیه کوچک تولد زیبا ارتقا دهد. Bayless روز جمعه 69 ساله شد و وین فکر کرد که زمان خوبی برای تهیه Bayless از بهترین کفش های ممکن است. همانطور که در توییت زیر مشاهده می کنید ، Bayless هواپیمای Air Jordan 4 “Fire Red” ، “Air Jordan 11” Jam Jam ، “Air Jordan 1” Metallic Gold و حتی New Balance KAWHI را در مسیر رنگی Jolly Rancher دریافت کرد.

بیلس نوشت: “لیل وین برای روز تولد من بیش از حد فرار کرد و 4 جفت کفش ورزشی برایم فرستاد.” “اما 1 جفت یک معامله بزرگ بود زیرا از طرف شخصی ایجاد شد که لیکرز خود را دوست دارد. او یک جفت از آنچه شنون آن را” کفش های ارتوپدی “می نامید – کاوهی جدید از New Balance ارسال کرد. یک تماس الهام بخش. تو مرا به دست آوردی ، مرد من.”

اینها کفش های بسیار با ارزشی هستند و اگر طرفدار کفش کتانی باشید ، نمی توانید حسادت زیادی به حمل Bayless در اینجا داشته باشید. نیازی به گفتن نیست که داشتن دوستی مثل لیل وین ارزش دارد.

رد Bayless

کریستوفر کاپوززیلو / برای واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ