لیل وین دروازه های طغیان را باز کرده است ، همان سرعت که آزادسازی کرده است وقف 6 ، Tha Carter V، Funeral، و اخیراً ، Tha Carter V Deluxe. اکنون ، غزلسرای افسانه ای هدف سوم خود را در قسمت سوم قرار داده است بدون سقف ، این بار دی جی خالد را دعوت می کند تا آن را به عنوان میزبان پروژه نگه دارد. اگرچه هنوز تاریخ اکران مشخص نشده است ، اما خالد اخیراً تصمیم گرفت کمی از آنچه در آینده می آید را پیش نمایش کند و یک قطعه از همکاری جدید Drake و Lil Wayne را پخش کند.

لیل وین دریک

تیموتی هیات / گتی ایماژ

خالد در ادامه دشمنی دیرینه خود با شوم توضیح می دهد: “آنها همیشه سعی می کنند سقف بزرگی ما را بکشند” آنها. “بنابراین سقف شوخی را برداشتیم!” و از آنجا ، او موسیقی جدیدی را در صف قرار می دهد ، در حالی که Drizzy از یک ساز کم فشار با برخی از میله های نرم و صاف استفاده می کند. دریزي با صداي راحت در کيفش گفت: “بلوز اکنون لگد می زند ، شام سه میشلن است / من گوشت قرمز نمی خورم ، اما هنوز هم گوشت گاو دهان می کشم.” با این حال ، قبل از اینکه آیه پیشرفت کند ، خالد دکمه توقف را می زند و با چند کلمه از طرف تبلیغات اعتیاد آور تبلیغات پیشنهاد می کند.

در یک کلیپ بعدی ، خالد مجدداً از همکاری دریک و خالد بازدید می کند ، که به وضوح تحت تأثیر نحوه ضبط نهایی قرار گرفت. او قبل از پخش یک قطعه طولانی تر از دیدار جوان پول ، متعجب شد: “این گه جدی است.” “من به نظم و انضباط احتیاج دارم” ، ریز ریز می گوید. “من مدام برای این زمینی ها آواز می خوانم ، آنها همچنان گوش می دهند ‘/ n *** مانند دوست داشتن پسر و مشت زدن ها اما ما معادل هم نیستیم / من تنها بچه ای بودم که به خواهر و برادر نیاز ندارم / و من آنها را پشت سر می گذارم مانند زمانی که او در آن زندگی می کند. ”

بررسی کنید بدون سقف 3 تریلر زیر و اگر از شنیدن موسیقی جدیدی از Lil Wayne – از جمله اولین دونفری Drake در یک دقیقه – هیجان زده شدید ، صدا را خاموش کنید. از صدای آن به نظر می رسد که از هر دو emcees تعدادی میله دریافت خواهیم کرد. سوال این است که چه کسی آن را با آیه برجسته نگه دارد؟

https://www.youtube.com/watch؟v=3CrDxEqrodA