Lil Uzi Vert از سال 2016 تکامل یافته است. او آلبوم بهترین عملکرد خود را تاکنون منتشر کرده است اتفاقی ابدی، یک پروژه مشترک با Future به نام پلوتو x کودک پلوتو، و او بزرگتر از آن زمان است. این رپ 26 ساله یکی از بزرگترین تهدیدهای صنعت موسیقی است که هر زمان افت کند ، نمودارها را به خود اختصاص می دهد. هنوز هم ، طرفدارانش از او خواسته اند که تا حدودی به شکل خود برگردد ، و از او خواسته است که موفقیت سال 2016 خود را ، که در آن او بیشتر از ضربات Maaly Raw و Don Cannon رپ شد ، دوباره بررسی کند.

علی رغم اینکه با Maaly Raw درگیر شد ، لیل اوزی ورت اظهار داشت که برای همکاری دوباره با Cannon باز خواهد بود. در هفته های اخیر ، او موسیقی های جدید بیشتری را تحریک کرده است ، و پس از انتشار آلبوم شماره 2 خود با Future ، اسلحه هایی را به آتش می کشد. در تکه های او ، او بیشتر غوغا می کند (مانند گذشته) و او در حال ضربه زدن به ضرباتی است که برای یوزی پیر به نظر می رسد.

او همچنین ترس خود را بنفش رنگ کرده است ، همان رنگی است که در سال 2016 پذیرفت.

در آخرین پیش نمایش موسیقی جدید از هنرمند بزرگ شده فیلادلفیا ، وی اشاره کرد که در حال کار بر روی پروژه ای است که هر کسی را که از اوزی ورت درخواست می کند راضی کند تا به روش های قبلی خود برگردد ، با رپ زدن: “من با صد بزرگ بزرگ بله / من یک گاراژ ده اتومبیل گرفتم ، بله / آنها فکر می کردند من نمی توانم خیلی دور شوم ، بله. “

مردم از این قطعه راضی هستند و با نوشتن: “ITS 2016” و “Uzi back” این لحظه را در نظرات او جشن می گیرند.

فکر می کنید الان ممکن است کلاسیک بسازد؟