مدتی است شایعات درباره ایجاد یک عاشقانه عاشقانه A $ AP Rocky و ریحانا در جریان است ، اما این دو هنرمند همچنان در مورد زندگی شخصی خود سر و صدا باقی مانده اند. حتی در حالی که این هفته اخباری مبنی بر ارتباط عاشقانه این جفت موسیقی دان منتشر شد ، راکی ​​و ریحانا برای تأیید خبر حاضر نشده اند. آنها از بینندگان در حال لذت بردن از شرکت یکدیگر در شهر نیویورک عکس گرفته شده اند و احتمال اینکه یک بار دیگر ریحانا از بازار خارج شود چیزی است که لیل اوزی را به شدت تحت تأثیر قرار می دهد.

ما شاهد بوده ایم که لیل اوزی ورت با پوشیدن لباسی با صورت ، ژست گرفتن در مقابل مغازه های پاپ آپ او و امید به اینکه او روزی متوجه خواهد شد که او “همان” است ، سعی کرده است تیر خود را به مغول فنتی شلیک کند. برای او. ما گزارش دادیم که به دنبال اخبار A $ AP Rocky ، اوزی پیروزی خود را دنبال نکرد ، اما او دوباره به استوری اینستاگرام بازگشت تا بار دیگر از این شایعات گلایه کند.

“نمی تواند درست باشد” ، یوزی روی عکس پاپاراتزی دانه ای از زوج ادعا شده نوشت. او پیشنهاد زیادی نداد ، اما مشخص است که او امیدوار است که هنوز فرصتی برای RiRi داشته باشد. با این حال ، ریحانا تنها تمرکز او نیست ، زیرا خواننده رپ در مورد دویدن اخیرش با چاقو با طرفداران صحبت کرده است. یوزی هنگام باز کردن بسته ای به طور تصادفی صورت خود را با چاقو خنجر زد و به کاربران توییتر گفت که نمی تواند صبر کند تا ببیند جای زخم چگونه است. در زیر استوری اینستاگرام وی را بررسی کنید.

Lil Uzi Vert، Rihanna، A $ AP Rocky، Instagram
اینستاگرام