لیل اوزی ورت در پاسخ به نظریه ای مبنی بر مرگ وی در 27 سالگی ، اظهارات خود را مبنی بر اینکه قصد دارد “در 27 سالگی” این زمین را ترک کند ، روشن کرد.

لیل اوزی ورت ، مرگSlaven Vlasic / گتی ایماژ

رپ ، یکشنبه بعدازظهر در توییتر نوشت: “من این کار را برای مدت طولانی رها کردم و هرگز نگفتم می خواهم بمیرم.” “آیا شما نمی دانید ترک این زمین اصطلاحی برای مصرف DMT است. من فکر کردم که واقعاً می خواهم یکی از آن افراد High Ass N **** در 27 سالگی باشم ……. به داروها نه بگو !!! !! “

اوزی در کلیپی که در رسانه های اجتماعی منتشر شده و از مصاحبه با ناردووار گرفته شده است ، گفت: “در سن 27 سالگی ، من این زمین را برای این مرد ترک خواهم کرد.” وی همچنین اخیراً در توییت خود نوشت: “من بعد از اینکه بیرون هستم ، دو آلبوم دیگر می اندازم”.

اوزی همچنین در مورد زندگی پس از مرگ گفت: “هر گناهی همان کشتن است با دزدی تفاوتی ندارد … جنگ با جنسیت قبل از ازدواج فرقی ندارد .. پس به من بگو آیا برای زندگی به جهنم می روم. یا به جهنم می روم برای آنچه من گفتم … به یاد داشته باشید اعمال بلندتر از کلمات صحبت می کنند .. “

Uzi تازه وارد پروژه مشترک جدیدی با عنوان Future است پلوتو x کودک پلوتو. این پروژه با فروش معادل 110،00 – 120،000 آلبوم در هفته اول در رتبه 1 جدول بیلبورد 200 قرار گرفت. این آلبوم دارای تعدادی بانگر است ، اما به طور خاص “پلاستیک” برجسته است و این هفته در لیست پخش “Fire Emoji” ما قرار دارد.

[Via]