Lil Uzi Vert به شدت به ریحانا حمله می کند – اما آیا همه ما نیستیم؟ این رپر سالهاست که سعی دارد توجه زیبایی باجان را به خود جلب کند و عکسهای خود را در شبکه های اجتماعی و حتی از طریق لباسهایش بگیرد که برای نشان دادن عشق به آنتی هنرمند

دقیقاً مثل بقیه ما ، یوزی ظاهرا این خبر را شنیده است که گفته می شود ریحانا در رابطه جدیدی با A $ AP Rocky ، که سالها قبل از تشدید شایعات در سالهای گذشته با او ارتباط داشت ، رابطه دارد. به نظر می رسد که رپ فیلادلفیا در مورد همه چیز احساسات خود را داشته باشد ، زیرا طبق لیست زیر در اینستاگرام ، وی رسماً از ریحانا که تنها شخصی بود که دنبال می کرد چشم خود را از دست داد.

همانطور که توسط چندین منبع ، از جمله موسیقی نسل ما ، لیل اوزی ورت هیچ کس را دنبال نمی کند ، عاشق زندگی خود ، ریحانا ، را دنبال نمی کند ، پس از شایعات مبنی بر اینکه او با AP $ Rocky همراه است. مشخص نیست که آیا ارتباطی بین این حرکت اخیر و حدس و گمان A $ AP Rocky وجود دارد یا خیر ، اما طرفداران مطمئن هستند که شایعات در مرکز این موضوع است.

به اندازه کافی جالب توجه است ، Uzi Vert علاقه زیادی به ستاره پاپ از اواخر نشان نداده است. در عوض ، او ظاهراً وقت خود را با JT از City Girls گذرانده است ، اما روابط آنها به عنوان یک جهنم گیج کننده است.

فکر می کنید لیل اوزی روزی با ریحانا می گذرد یا این خداحافظی برای همیشه است؟