لیل اوزی ورت در مورد شانس خود در جوایز موسیقی 2020 آمریکا خیلی مطمئن نیست. در واقع ، او قبلاً گفته است كه اعتقاد ندارد در يكي از رده هايي كه نامزد شده است ، برنده خواهد شد.

رپر شانس پیروزی دارد آلبوم مورد علاقه ، رپ / هیپ هاپ در مراسم 22 نوامبر با آلبوم جدول برتر خود اتفاقی ابدی اما او در برابر رقابت سختی قرار دارد و مطمئن نیست که سخت افزار را به خانه خواهد آورد.

این رده همچنین شامل دو نفر از هنرمندان است که امسال تحت سلطه Lil Baby قرار گرفته اند نوبت من و ردی ریچ برای لطفا مرا بخاطر ضد اجتماعی بودن ببخشید. لیل اوزی ورت علی رغم داشتن 33٪ شانس کسب جایزه ، به هواداران گفت که فکر نمی کند این کارت در کارتها باشد.

یکی از هواداران در جریان افزایش اخیر فعالیت رپ در شبکه های اجتماعی ، از یک طرفدار پرسید: “LILUZIVERT نظر شما در مورد نامزدی برای بهترین آلبوم Rap / Hiphop در AMAs چیست؟” اوزی پاسخ داد: “افکار من ، آره ، من برنده آن نیستم.”

این افشاگری در پی روشن شدن اوزی مبنی بر اینکه او در واقع اعتقاد ندارد در سن 27 سالگی می میرد ، ناشی از اظهاراتی بود که وی هنگام مصاحبه با ناردووار انجام داد.


آتشنشان تاباتا / گتی ایماژ

وی درباره این شایعه گفت: “من این کار را برای مدت طولانی رها کردم و هرگز نگفتم می خواهم بمیرم.” “آیا شما نمی دانید ترک این زمین اصطلاحی برای مصرف DMT است. من فکر کردم که واقعاً می خواهم یکی از آن افراد High Ass N **** در 27 سالگی باشم ……. به داروها نه بگو !!! !! “

فکر می کنید لیل اوزی ورت پیروزی را از ردی یا بیبی بدزدد؟