عکاس رپ مورد علاقه همه ، گانر استال ، در مورد آلبوم های لوکس حرف هایی زد و ادعا کرد که آنها موسیقی را خراب می کنند. Lil Uzi Vert اعتبار روند لوکس فعلی را در گذشته گرفته است ، و این پیشنهاد می دهد که او اتفاقی ابدی نسخه لوکس ، رپرهای دیگر را به دنبال این کار سوق داد و حتی قبل از اینکه پروژه های اصلی شان وقت خنک شدن داشته باشند ، حتی بیشتر موسیقی را رها کردند.

با نسخه لوکس از پلوتو x کودک پلوتو چند روز پس از انتشار آلبوم اصلی ، گانر استال گفت كه آلبوم های لوکس موسیقی را خراب می كنند ، كه Lil Uzi Vert از آن به سختی تخلف كرد.

اوزی در توییتر خود ، با به اشتراک گذاشتن تصویری از یک دوربین و تظاهر به تبدیل شدن به یک عکاس حرفه ای ، نوشت: “عوضی جدید به زودی اومگ نمی تواند صبر کند 2 بار آن را بکشد.” وی در پاسخ به هواداری که از او خواسته بود چند عکس بگیرد ، گفت: “باید کتاب من را به آژانس خود بیاندازید (ماسک تاج را نیز بیاورید).” “بالاخره من فقط با فشار یک دکمه می توانم آنچه را که انجام می دهم به جهانیان نشان دهم.”

این تبادل نظر باعث شد تا گنر استال به یوزی بگوید که آنها شخصاً یکدیگر را می شناسند ، و این پرسش را مطرح می کند که چرا اوضاع به این شدت آنلاین افزایش یافته است. سپس ، او از خواننده رپ خواست تا در Ritz-Carlton با او حرکت کند ، که Uzi با ارائه شواهد عکاسی ، این کار را کرد.

گانر گفت: “پسر الاغ حساس LILUZIVERT هیچ کس حتی در این باره صحبت نمی کرد اگر شما به مشکلی برخورد کردید می توانید من را در زندگی واقعی بشناسید ،”

با توجه به اینکه Gunner هیچ کس را رها نکرد ، احتمالاً Uzi نباید در این مورد خیلی تلاش می کرد. با این حال ، از آنجا که او مسئولیت روند لوکس را بر عهده می گیرد ، منطقی است که چرا او اینقدر دفاعی می کند.

فکر می کنید آنها آن را در هتل بیرون انداختند؟