آیا لیل اوزی ورت ایده شرکت در Verzuz را باز می کند؟ او خیلی خوب ممکن است باشد.

نبردهای پرطرفدار در طول سال محبوبیت بیشتری پیدا کرده است و به عنوان وسیله ای سرگرم کننده برای علاقه مندان موسیقی برای زنده ماندن لحظات نوستالژیک حین قرنطینه عمل می کند. حتی در حالی که برخی از شهرها کاملاً باز هستند ، Verzuz با فصل دوم رکوردشکنی کرده است ، این اتفاق باعث شده است که Jeezy و Gucci Mane رودررو شوند. درگیری های بیشتر اعلام شده است اما یک نفر که به شدت برای این سیستم عامل درخواست شده است ، Lil Uzi Vert است.

علی رغم اینکه وی فقط 26 ساله بود ، لیل اوزی ورت به عنوان یک کاندیدای بالقوه در مکالمات Verzuz مدام ظاهر می شود. در حالی که او برای این چالش تأیید نشده است ، آخرین پیام او در مورد اینکه می خواهد با کسی روبرو شود هواداران را ترغیب می کند تا با هنرمندان مشابهی روبرو شوند که بتواند در برابر آنها مخالفت کند.

رپ با استعلام و یک شکلک کیف پول در اینستاگرام استورز نوشت: “بیایید جنگ کنیم”.

او در مورد Verzuz چیزی نگفت ، اما طرفداران در حال فرار هستند و می گویند او باید با توجه به گوشت گوساله گذشته آنها با Rich The Kid نبرد کند. نامزد مناسب دیگر Playboi Carti بوده است. با تجدید حیات خود در این هفته ، ستاره دست نیافتنی آتلانتا ممکن است واقعاً برای ورود به سکو برای رقابت با Uzi باز باشد.


آتشنشان تاباتا / گتی ایماژ

فکر می کنید لیل اوزی ورت هنوز برای رفتن به ورزوز خیلی جوان است یا فکر می کنید بازدیدهای کافی برای شرکت دارد؟