Lil Uzi Vert یکی از بهترین سال های 2020 در صنعت موسیقی را داشته است. در حالی که امسال برای اکثر ما بسیار ناخوشایند بوده است ، یوزی با انتشار پروژه های بی شماری موفق شد منفی را به مثبت تبدیل کند ، از جمله مهمترین آنها اتفاقی ابدی که در ماه مارس تمام شد. او حتی هفته گذشته یک نوار مشترک با آینده انداخت ، به نام پلوتو x کودک پلوتو.

در حالی که طرفداران از خروجی او لذت برده اند ، آنها همچنین از اوزی التماس کرده اند که به صدایی که باعث شهرت او در سال 2016 شده است برگردد. اوزی در واقع قول داده است آنچه را که هواداران می خواهند به آنها بدهد و شب گذشته چرخها را به حرکت درآورد. همانطور که در کلیپ زیر مشاهده می کنید ، Uzi پیش نمایش قطعه ای را به نظر می رسد که به نظر می رسد از یک کپسول زمان 2016 بیرون آمده است. این هنرمند حتی می تواند ترسهای بنفش ورزشی را مشاهده کند ، که نشانگر بازگشت بازگشت Uzi است.

در حال حاضر ، هنوز مشخص نیست که Uzi چه زمانی موسیقی جدیدی را رها خواهد کرد ، اگرچه امیدواریم با توجه به کارهایی که امسال انجام داده است کمی به خودش استراحت دهد. در هر صورت ، واضح است که Uzi هنوز سنگ زنی می کند و صداهای 2016 در راه است که باید به هواداران دلیل جشن گرفتن بدهد.

نظرات شما در مورد این قطعه را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

لیل اوزی ورت

کریستوفر پولک / گتی ایماژ برای NARAS