Lil Uzi Vert در طول سال 2020 بسیار شلوغ بوده است. البته در ماه مارس او سرانجام آزاد شد اتفاقی ابدی قبل از تحویل Lil Uzi Vert Vs. جهانی جهانی 2 که به عنوان نسخه لوکس EA دیده می شد. از آنجا ، Uzi و Future در آلبوم جدید ارتباط برقرار کردند پلوتو x کودک پلوتو. نیازی به گفتن نیست که یوزی امسال بسیار در استودیو حضور داشته و تمام زحمات وی در حال نتیجه دادن است.

علی رغم همه نسخه های منتشر شده ، طرفداران از او التماس می کنند که به صدای سال 2016 خود برگردد و Uzi در حقیقت این شکل گیری را تحریک کرده است. دیشب ، یوزی به توییتر رفت و گفت که فکر می کند زمان آن فرا رسیده است که به راههای شکایت خود برگردد. این منجر به پاسخ لیل ژان شد که گفت او قصد دارد در کنار اوزی غر بزند. در پایان ، اوزی با گفتن “من تنها غر می زنم” و “اموجی” دلشکسته ، “ژان” را آسان کنار گذاشت.

در حالی که این یک منحنی بسیار مهربان بود ، برخی از طرفداران کمی بیش از حد پیش رفتند زیرا آن را به عنوان یک لیزر برای Lil Xan می دیدند. در نتیجه ، تبادل از توییتر حذف شد ، اگرچه افراد زیادی بودند که تصاویر صفحه خود را آماده کرده بودند.

بر اساس این تبادل نظر ، واضح است که به زودی یک کنفرانس Lil Uzi x Lil Xan اتفاق نخواهد افتاد ، اگرچه شنیدن اینکه ممکن است به زودی برخی از لنزهای Uzi 2016 را دریافت کنیم دلگرم کننده است.

لیل ژان

تئو وارگو / گتی ایماژ