صنعت موسیقی بسیار سریع است. روندها می آیند و می روند و متأسفانه هنرمندان نیز همین روند را دارند. برای حفظ شغل در این تجارت ، باید منافذ پوست خود را ترک کنید ، و همچنین یک برنامه بازاریابی هوشمند برای ادامه فشار پس از پایان وزوز اولیه خود دارید.

در سال 2020 ، شاهد هستیم که تعدادی از هنرمندان برای موفقیت های چشمگیر خود در سال آینده آماده شده اند. یکی از آن ستاره های نوپا ماریو جودا است که با اجرای صحنه های عجیب و غریب و تحویل صوتی بی نظیرش ، بیش از یک بار ویروسی شده است. در حالی که “Die Very Rough” بخار خود را ادامه می دهد ، به نظر می رسد این فرد آمدن در حال گرفتن نشانه های بزرگی برای پایان سال است ، از جمله از Lil Uzi Vert.

https://www.youtube.com/watch؟v=4IXOM4Q2Apc

در پاسخ به یک توییت از جشنواره Rolling Loud Festival که از هرکسی خواسته است هنرمند جدید مورد علاقه خود را بشناسد ، احتمالاً به دنبال رزرو آنها برای یک نمایش آینده است ، Lil Uzi Vert از فیلادلفیا با افکار خود جنجالی نشان داد که به طور رمزگونه نشان داد که با ماریو جودا سر و کله می زند.

“NI ******* HHHHHHHHHHH” ، به نقل از شعرهای عفونی یهودا از موفقیت خود ، نوشت: در صورت روشن نبودن پیوند ، او یک ایموجی گیتار اضافه کرد.

این ارتباط همچنین منطقی است زیرا ، همین چند روز پیش ، ماریو جودا شروع به طعنه زدن به یک ریمیکس از آهنگ “Die Very Rough” خود با ویژگی ای از Lil Uzi Vert کرد. به نظر می رسد که ما زودتر از اینها از این دو خبر خواهیم شنید.

آیا شما طرفدار ماریو یهودا هستید؟