JT می خواست مرسدس G-Wagon او را برای روز تولد خود سفارشی کند ، و از او خواست که دوست پسر Lil Uzi Vert را دوباره در خاموش نگه دارد تا شلاق را بسته بندی کند. کودک پلوتو در پایان رپ را با خیلی چیزهای دیگر غافلگیر کرد ، او را با چرخ های جدید ، یک کیت بدنه جدید و یک پلاک نام دارای الماس آماده کرد تا به همه بفهماند که چه کسی پشت فرمان است.

Lil Uzi Vert ممکن است ناراحت باشد پس از اینکه ریحانا و A $ AP Rocky به ظاهر رابطه خود را تأیید کردند ، تصاویر خود را با هم منتشر کرد و اظهار داشت که نمی تواند خیانت دختر رویایی خود را باور کند ، اما او همچنین به نظر می رسد هنوز عاشقانه با JT of درگیر است دختران شهر ، ثابت می کند که با سوار شدن رپ برای تولد خود ، اسباب بازی می شود.

با ادامه داستان داستانی عاشقانه همیشه گیج کننده آنها ، به نظر می رسد پس از اینکه ستاره خواستار پیچیدن آن در یک کار رنگ سیاه و سفید مات شده بود ، Uzi فقط سکه اصلی را برای سفارشی کردن G-Wagon JT انداخت.

وی در اینستاگرام نوشت: نسخه جدید و پیشرفته تزئین شده ماشین روزمره خود را نوشت: “من به راحتی از ماشینم خواستم که سیاه و سفید آن مات باشد و اینطور برگردد.” “بدنه جدید و 4×4 جدید با کیت Brabus !!!!! G WAG 63 را بالا بکشید !!!!!! ممنون lil [Pluto]”

در حالی که JT تأیید نکرده است که این هدیه از طرف Lil Uzi Vert بوده است (البته … باید همه ما را در حالت تعلیق نگه دارد) ، او در انتها emoji سیاره را وارد کرد تا نشان دهد دوست پسر فضایی اش در پشت این سفارشی سازی های جدید قرار دارد.

JT این هفته 28 سالگی خود را جشن گرفت و همچنین از طرف همسرش یونگ میامی مقداری هدایای پیش بینی دریافت کرد. تولدت مبارک ، جی تی!