جیک پل و لوگان پل بیشترین شهرت را در جهان ندارند. لوگان پل مشعل اصلی خانواده بود ، اما او در موارد مختلف از جمله زمانی که قصد داشت به ژاپن به اصطلاح “جنگل خودکشی” رفته و از حلق آویز یک جسد مرده فیلم بگیرد ، این کار را انجام داد. جیک پل کاری نکرده است که باعث بهم ریختگی شود ، اما او چند آهنگ آواز منتشر کرده و دستورالعمل های پیشگیری از COVID-19 را مسخره کرده است. وی همچنین پس از دستگیری در فیلم در حین غارت یک مرکز خرید امسال متهم شد.

با این حال ، به نظر نمی رسد که آنها افراد مناسبی برای سر و کله زدن باشند ، به خصوص پس از اینکه جیک آخر هفته در دور دوم مسابقه بوکس خود ، نیت رابینسون را از دور خارج کرد.

نیت رابینسون به جیک پاول تبدیل شده است به یک الگوی رفتاری ، و دوستان یوتیوب نمی توانند افتخار او را داشته باشند. این شامل لیل Tjay است که پس از پیروزی پاول را تبریک گفت و با ستاره شبکه های اجتماعی همراه شد.

با توجه به اینکه بیشتر دنیا از برادران پل متنفر هستند ، طرفداران هوادارانی که تحت تأثیر وفاداری وی به آنها قرار نگرفتند ، مورد حمله سایبری قرار گرفتند. عکس العمل دوستی او با پل ها چنان بلند شد که در واقع لیل تجا به آن پرداخت.

رپر برانکس در توییتر نوشت: “یا نگران من هستی که من با او خونسرد هستم و از من بیرون بیای ….. من حتی آن مرد را نمی شناسم.”

در گذشته ، Lil Tjay در معرض برخی از لباسهای دوش کلی قرار داشت ، روبی رز را به پرواز درآورد و سپس از پرداخت هزینه پرواز به خانه خودداری کرد ، که منجر به فراخوانی خواننده رپ به مدت یک هفته در شبکه های اجتماعی شد. خیلی دوست ندارد که او با جیک پل دوست باشد.