رفتن به نوشته‌ها

Lil Nas X در پیش پرده موسیقی جدید “Holiday” کلاه کابوی را از دست می دهد

Lil Nas X نزدیک به دو سال اخیر موسیقی جدیدی منتشر نکرده است. ما هنوز آلبوم ستاره “Old Town Road” را دریافت نکرده ایم ، اما همه چیز تغییر می کند.

ماه ها است که Lil Nas X حرکات بزرگی را برای این ماه تحسین می کند و شب گذشته ، همه چیز شروع شد.

سوپراستار 21 ساله به چکمه های گاوچران خود بست (یا او ؟؟) و به سمت سالن حرکت کرد تا در وسط فوتبال یکشنبه شب اعلامیه بزرگی را اعلام کند.


آلبرتو ای. رودریگز / گتی ایماژ

پیش نمایش تریلر آهنگ جدید او با عنوان “تعطیلات” در شب پرحادثه اکران شد ، که باخت های Bucs تام بردی را به روشی قانع کننده دید. لیل ناس ایکس با اسب خود به مناظر معمولی غربی می رود که ما از او عادت کرده ایم و همراه با نوازندگی ساز “Old Town Road” در پس زمینه ، تکان می خورد. ناگهان ، بابانوئل و یک نوشیدنی بیش از حد از سالن به بیرون پرتاب می شود. LNX از موقعیت استفاده می کند ، به طور نمادین کلاه گاوچران خود را برمی دارد و کلاه معروف سانتا را به سر می گذارد. سانتاس ایکس متولد شده است ، و او آماده است تا “تعطیلات” را برای ما تشویق کند.

آهنگی که با شروع این دوره جدید پخش می شود ، این هفته با تولید Tay Keith و Take A Daytrip منتشر خواهد شد . همانطور که شعر می رود ، او روی سورتمه خود پرواز می کند: “این تعطیلات است ، من روی زمین ها زمینی پیدا کردم و کنترل آنها بیش از حد است.” مایکل جی فاکس حتی به او هشدار می دهد: “هر کاری که می کنید Nas کنید ، به سال 2020 نروید.”

[محتوای جاسازی شده]

Nasvember رسماً تحت فشار ماست. در ارتباط باشید برای انتشار تنها در جمعه باشید!

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *