اگر این به Lil Nas X بستگی داشت ، او قبلاً یک ویژگی Nicki Minaj را به دست آورده بود. نماد “Old Town Road” یک بار حساب کاربری نیکی میناژ را به نام “Nas Maraj” هدایت می کرد ، اما هنگامی که او از نردبان شهرت بالا می رفت و با گذشته خود روبرو می شد ، رپر انکار کرد که او یک بارب است. رسیدها کشیده شد و تصاویر از صفحه به اشتراک گذاشته شد ، با این حال Lil Nas X همچنان به جواب “این من نبودم” داد. او بعداً آمد و گفت كه در واقع ، ناس معراج است و به شدت از نیكی عذرخواهی كرد ، و اضافه كرد كه به عنوان یك رپ همجنسگرا كه بسته بود ، می ترسید حقیقت را فاش كند. ملکه خواننده رپ ضمن اعتراف به اینکه این احساسات او را جریحه دار کرده است ، عذرخواهی خود را پذیرفت و از آن زمان ، Nas X تمام تلاش خود را انجام داده است تا بتواند طرف خوب او باشد تا آنها بتوانند روزی همکاری کنند.

لیل ناس ایکس به آرایشگر جیمز چارلز گفت: “خوب ، من برای چند سال حساب کاربری داشتم. “من تقریباً علاقه زیادی به نیکی داشتم. منظورم این است که هنوز هم هستم. او یک نماد است. او یک افسانه است. اما من واقعاً می خواستم از این حساب دور شوم ، خصوصاً [with] شروع یک حرفه موسیقی و همه چیز. من می خواستم شخص خودم باشم. “

وی قبلاً اظهار داشت که می داند اگر به عنوان باربی جلو بیاید ، رابطه جنسی او زیر سوال خواهد رفت و او به عنوان یک خواننده رپ مشتاق آمادگی گفتگو را ندارد. حتی بسیاری از باربزها حتی پس از توقف نمایش هالووین ، هنوز او را نبخشیده اند. در زیر مصاحبه او با جیمز چارلز را بررسی کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=rlqCj73sppw