خواننده رپ “Old Town Road” ، Lil Nas X ، در مصاحبه اخیر خود در مورد اولین محبوبیت معروف خود نام برد نمایش الن دگنرس ، و صادقانه بگویم ، بسیار قابل پیش بینی است. اعتراف این جوان 21 ساله در بخش الن معروف به “سوزش سوالات” بود ، جایی که او برای تبلیغ تک آهنگ خود با موضوع کریسمس ، “تعطیلات” ، به عنوان یک بابانوئل آینده نگرانه لباس پوشید.

الن قبل از اینکه ماجرای آخرین اکران خود را توضیح دهد ، در مورد طغیان لیل ناس گفت: “شما ایده کاملا جدیدی برای سانتا می دهید.” وی توضیح داد: “من از فوریه سال جاری آهنگ را کار می کردم.” “این موضوع قبلاً خوب بود ، تعطیل است. من مثل این بودم که چگونه می توانم این را در یک ویدیو موسیقی شگفت انگیز قرار دهم؟”

به هر حال ، او نام Doja Cat را به عنوان “همکاری رویایی” ، BTS به عنوان پسر مورد علاقه خود ، “Miami” توسط نیکی میناژ به عنوان آهنگ مورد علاقه خود و “هر چیزی Fenty Skin” به عنوان محصولات اصلی مراقبت از پوست خود نام برد.

تحول بزرگ ، قطعاً همان چیزی بود که او – و بسیاری دیگر – از کودکی در حال خرد کردن بودند. او با خجالتی به سeryال پاسخ داد – سعی داشت جواب خود را با سرفه خفه کند. او گفت: “آشر” – اگر من خودم این حرف را بزنم اولین له شدن قابل احترامی است. نمی توان انکار کرد که آشر یکی از بزرگترین دلسوزان دهه 90 و اوایل 2000 بود.

بخش کامل “سوزش سوالات” را در زیر مشاهده کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=ong0Y1t5dzc