شما همیشه می توانید روی یک مشهور که یک داستان شگفت انگیز را روی آن ریخته است حساب کنید مجتمعاست داغ و این دقیقاً همان کاری است که Lil Nas X در آخرین قسمت انجام داد. به گفته هنرمند “Old Town Road” ، جان مایر یک بار چنان حرف قدرتمندی به او گفت که اشک در چشم او ایجاد کرد.

نمی توانم بگویم کاملاً متعجب شده ام – به نظر می رسد جان مایر کسی است که می تواند عقل عمیقی را در حین پرواز منتقل کند. اما اینکه یک انسان بزرگ شده را با یک جمله ساده گریان کنید؟ این قابل توجه است.

مصاحبه کننده از Lil Nas X س askedال کرد که مایر به او چه گفته است تا همه او را خفه کند. به او پاسخ داد: “شاید او چیزی فوق العاده الهام بخش گفته باشد. جان مایر شخصیتی فوق العاده باحال. او فقط می گوید عالی است.”

وی در ادامه توضیح داد که هر دو در مهمانی رون پری ، مدیر عامل کلمبیا رکوردز حضور داشتند ، جایی که مایر به طور عادی در کنار او قدم زد و چیزی را گفت که به وضوح دلهایش را جلب کرد. “و سپس جان مایر فقط با بی دست و پا اعتراف کرد:” و سپس جان مایر فقط در كنار استخر قدم می زند و حرفی فوق العاده باحال می زند و راه می رود. و این باعث شد كه کمی گریه كنم. “

قبل از اینکه ناس فرصتی پیدا کند تا به جزئیات در مورد چه چیزی بپردازد دقیقا این همان چیزی بود که مایر گفت ، او سریع موضوع را به چیزی بسیار سبکتر تغییر داد: میم ها – نمی تواند بگوید من او را مقصر می دانم.

مصاحبه کامل را در زیر مشاهده کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=WW7bhd08e08