Lil Durk آلبوم “The Voice” را به پایان رساند

اکنون که گرد و غبار حل شده است ، به راحتی می توان گفت که Lil Durk از درگیری کوتاه اما داغش با Tekashi 6ix9ine پیروز شد. و حالا که این درام کمرنگ شده ، وقت آن است که به آینده نگاه کنیم. دورک که یک روز از بیست و هشتمین سالگرد تولدش برداشته شد ، موقعیتی که توسط بسیاری از هم سن و سالان و همکاران وی در سراسر شبکه های اجتماعی جشن گرفته می شد ، تایید کرد که آلبوم آینده وی The Voice کامل است و زمینه را برای انتشار قریب الوقوع فراهم می کند.

Lil Durk The Voice

پاراس گریفین / گتی ایماژ

” قدردانی عشق و آرزوهای تولد را از همه شما متشکرم “، پست اخیر اینستاگرام. “p.s آلبوم صوتی انجام شد.” در این لحظه ، دورک چیز دیگری برای انجام دادن اختصاص نداده است – و همچنین توضیح نداده است که آیا پروژه به سادگی ردیابی را به پایان رسانده است ، یا اینکه مراحل میکس و مسترینگ به پایان رسیده است. در هر صورت ، The Voice را از Durk به لیست آلبوم هایی که قرار است قبل از پایان سال وارد شود اضافه کنید و حتماً در اینجا از تک آهنگ تیتراژ بازدید کنید.

در سایر اخبار مرتبط با Durk ، بسیاری از طرفداران هنوز در تلاش برای به روزرسانی Metro Boomin “No Auto Durk” هستند که اکنون احتمالاً برای سال 2021 به نظر می رسد. در این حالت ، طرفداران بیش از حد مایل به انتظار هستند – – بالاخره ، مترو بومین به ندرت یکی از تولیدکنندگان بوده است که سرعت تولید خود را از دست بدهد ، و محصولات نهایی تمایل دارند خود صحبت کنند. به نظر می رسد بین آن و The Voice دورک در آستانه یک مسابقه چشمگیر قرار دارد – برنامه ای که ممکن است به خوبی حرفه او را به سطح بالاتری برساند. آیا شما هیجان زده برای چک کردن آلبوم بعدی او؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>