Lil Durk نظرات خود را در مورد Tragic Passing

King Von اعلام کرد

در اوایل امروز ، دنیای هیپ هاپ با اطلاع از درگذشت King Von که یک ستاره در حال ظهور در صحنه رپ شیکاگو بود ، شوکه شد. هواداران شروع به توجه به این هنرمند می کردند و مشخص بود که اگر فقط کمی بیشتر به او فرصت داده می شد ، او به یک ستاره بونافید در صنعت تبدیل می شد. در مورد مرگ وی ، مشخص شد که این هنرمند با خدمه Quando Rondo در تیراندازی است و PD Atlanta دخالت می کند. با همه حساب ها ، وون در تیراندازی اولیه که در نزدیکی یک کلوپ شبانه آتلانتا انجام شد ، کشته شد.

از زمان درگذشت وی ، تسلیت در سراسر دنیای هیپ هاپ به دلیل احترام مردم به یک هنرمندی که هنوز چیزهای زیادی برای دادن داشت. لیل دورک یکی از بزرگترین حامیان فون بود و او در جریان یک جلسه زنده اینستاگرام از این تیراندازی مطلع شد. لحظاتی پیش ، دورک به اینستاگرام رفت و در آنجا با عکس العمل خود در مورد تیراندازی ، گفت: “MY TWIN GONE ONE ¢ 😠¢ I LOVE YOU BABY BRO – D ROY! > متأسفانه ، طبق معمول ، 6ix9ine با برداشتن نظرات دورک وزن گرفت و در آنجا کلماتی را ارائه داد که حتی تکرار در این مرحله هم ندارند. به زبان ساده ، افرادی هستند که غصه می خورند و هر نوع اظهار نظر منفی را نباید به این شکل عمومی بیان کرد.

تسلیت ما به همه کسانی که تحت تأثیر قرار گرفته اند می رود.


پرنس ویلیامز / تصاویر وایرایماژ / گتی ایماژ

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>