از زمان درگذشت کینگ فون ، در مورد کسانی که در اطراف او بودند ، فعالیتهای زیادی در شبکه های اجتماعی وجود داشت. در حال حاضر ، ادعا می شود كه یك شركت وابسته به Quando Rondo عامل قتل Von بوده است و با توجه به موسیقی اخیر او ، مشخص است كه Rondo از ارائه احساسات خود در مورد آنچه رو به پایین است ، خجالتی نیست. ناگفته نماند ، Rondo یکی از بازیکنان NBA YoungBoy است ، که برخی از طرفداران احساس خاصی در مورد ستاره جوان دارند.

در همین حال ، نزدیکترین دوستان وون ، از جمله لیل دورک ، با پخش موسیقی او به هر کجا که رفته اند ، از هنرمند فقید حمایت نشان داده اند. این شب گذشته آشکار شد زیرا دورک با فردو بانگ به باشگاه حمله کرد ، جایی که می توان آنها را در برخی از آهنگ های فون جمع کرد ، همه در حالی که روی صحنه رپ می زدند.

به محض ارسال این مطلب به شبکه های اجتماعی ، برخی از طرفداران اظهار داشتند که فردو و یانگ بوی در گذشته گوشت گاو داشته اند ، به نظر می رسد دورک به سمت YB شلیک می کند. گوشت گاو فردو و YB در برخی از سالهای گذشته به برخی از نقاط مهم رسیده است ، بنابراین می توان به راحتی درک کرد که چرا طرفداران این ارتباط را برقرار می کنند ، به ویژه با همه آنچه در طی چند ماه گذشته اتفاق افتاده است.

در حالی که بسیاری از این نتیجه گیری ها به سادگی نتیجه حدس و گمان طرفداران است ، اما واضح است که این حدس به این زودی ها متوقف نخواهد شد.

لیل دورک

پرنس ویلیامز / Wireimage / گتی