Lil Baby در طول سال سوار بر یک بلند قله بوده است. و گرچه از نظر موسیقی دلتنگ نشده است ، اما امروز صبح خودش را درگیر دراماتی کرده است. خانم لندن ، بازیگر فیلم بزرگسالان ، امروز صبح با نوشیدن چای داغ ظاهر شد ، حتی اگر گفت که هیچ یک از آن را نمی ریزد. ظاهراً ، به گفته لندن ، لیل عزیزم در حال خزیدن بوده است ، او با استفاده از رسانه های اجتماعی جزئیات دیدار ادعایی خود را با نوبت من رپر

وی در توئیتر خود نوشت: “بهترین d * ck که من تاکنون دیده ام از یک میلیونر بدست آمده که بیش از دو جمله کامل به من نگفته است.” وی افزود: “هیچ نامی انداخته ، اما جیدا این انسان را ترك نكرده است.” جمع کردن دو و دو در کنار هم یک نبوغ نداشت ، و Lil Baby را به یکی از برترین گرایش های امروز توییتر تبدیل کرد. وی بعداً فاش کرد که خواننده رپ برای یک شب اقامت خود بیش از 16 هزار دلار هزینه کرده است.

او و جایدا در طول روز نسبتاً در مورد موضوع ساکت ماندند اما فقط به زمان نیاز داشت تا هر دو پاسخ دهند. به نظر می رسد که جیدا تفسیرهای خود را در حدی نگه داشته است که می توانست از طریق emoji بیان کند در حالی که Baby چند مورد را از روی سینه خود توییت و حذف می کند. وی در توییتی نوشت: “لیل متعجب؟ Wtf با همه مردم اشتباه می کند … من متوجه شدم !! نام کودک را بگویید. “هنگامی که گه تماشا خوب برای شیطان!”

متأسفانه برای او ، رسیدها منتشر شد و لندن پیشنهاد دادوستد DM بین این دو را داد. وی ادعا کرد: “چه فایده ای دارد که اگر همه این کارها را انجام دهید !! شما بازی را بالا می برید !! اگر من برای گربه ای که می خواهید در مورد آن صحبت کنید پرداخت کنم” ، “این مامان تجاری بدی است.”

با این حال ، بیبی بی گناهی خود را در دادگاه افکار عمومی حفظ کرد ، و توئیت دیگری را که بعداً پاک کرد را به اشتراک گذاشت و نوشت:

در همین حال ، مادر فرزند ارشد کودک با برخی اظهارنظرها در مورد سر و صدا کردن رپ در مورد همراهی ، از این موضوع غافلگیر شد. اگر به خاطر بیاورید ، او ادعا کرد که لیل عزیزم هزینه مدرسه یا وسایل پسرش را پرداخت نمی کند. وی در پیام خود که برای IG Story خود ارسال کرد ، نوشت: “تنها ورودی من این است که حاضر نیستم یک شب از فروش گربه بیشتر از این که بخواهی فرزند خودت را برای یک ماه غذا بخوری ، به این زمینی ها بدهم. “

ما شما را در مورد هر پیشرفت دیگری مطلع خواهیم کرد.