اگر فکر می کردید درام پورن استار Lil Baby فروکش کرده است ، بسیار اشتباه کرده اید. پس از اینکه خانم لندن بازیگر فیلم های بزرگسالان فاش کرد که به دلیل رابطه جنسی از سوی رپر پول دریافت کرده است ، شبکه های اجتماعی منفجر شدند. Jayda Cheaves ، دوست دختر Lil Baby و مادر پسر کوچک او ، توسط مردم هدف قرار گرفت که او را به خاطر ماندن در کنار خواننده رپ از طریق خیانت شرم آور کردند ، در حالی که خانم لندن به دلیل صحبت با وقاحت در مورد رابطه جنسی با Lil Baby مورد انتقاد قرار گرفت. . خانم لندن برای ارائه توضیح و نوع عذرخواهی درباره این جنجال به رسانه های اجتماعی بازگشته است ، و در عین حال اطلاعات بیشتر در مورد برخورد خود با رپر “The Bigger Picture” را رها کرده است.

وی در توییت خود نوشت: “با پاك كردن هوا ، سو their استفاده كوچكی در مورد آنچه من گفتم ، من می نوشیدم اما آنچه من گفتم تاریخ واقعی نبود فقط با هم تراز نبودند.” “و او توقیف شد! من عذرخواهی کردم و قرار بود آن را برای عموم مردم برطرف کنیم. آیا کودک دختر خود را دوست دارد! بله !!!” خانم لندن بعداً اضافه كرد ، “من باید مسئولیت پذیری خود را شروع كنم ، در حالی كه صحبت كردن به معنای واقعی كامل شخصیت من است. هیچ دخل و تصرفی در این امر نیست ، این فقط بخشی از شخصیت من است اگر شما با من بازی كنید من حرف هوشمندی برای گفتن دارم.”

خانم لندن گفت: “کودک دخترش را دوست دارد ، او فقط از روی دیوانگی رفتار نمی کند اما مردان مرد خواهند بود.” او منتقدانی را که به او گفتند “کیسه را دست و پا می زند” ، رد کرد و اظهار داشت که او هرگز از ابتدا به پول نیاز ندارد. “باید واقعی آن را حفظ کنیم ، ما همه تیم Lil عزیزم!” وی افزود “او فرد خوبی است ، شاید فقط شاخ و برگ باشد. و من فقط مست بودم و با صدای بلند صحبت می کردم. بد من. سعی کردم به اینترنت آسیب بزنم و اینترنت را کنترل نکنم. احساس کنید که ما باید روند را متوقف کنیم و بگذاریم آنها عاشق شوند.”

خانم لندن در طی معامله خود در توییتر همچنین گفت که وقتی در مورد Lil Baby توییت می کرد سعی نمی کرد کثیف باشد ، او فقط مست بود. او افشای اطلاعات مربوط به نفوذ را تکذیب کرد اما تأیید کرد که رپ در هنگام خواب با جیدا با او رابطه داشت. “گوش کنید درام رپ تمام شده است بگذارید آن مرد در صلح تقلب کند. ما ماهی های بزرگتری برای سرخ کردن داریم.”

لندن گفت: “من درست نوشتن همه چیز را اشتباه می دانم. برای خواندن توضیحات بیشتر ، توییت های او را در زیر ببینید.