در مورد Lil Baby و دوست دخترش Jayda Cheaves صحبت های زیادی شده است. این زوج رپ مشهور از روابط خود و فرزندپروری پسر خردسال خود لذت می برند ، اما اغلب این رپ ها اتهاماتی را به دنبال دارند. او متهم به تقلب در Jayda شده است و برخی از زنان مانند خانم فیلم لندن ، ستاره فیلم های بزرگسالان ، صریح و علنی درباره برخوردهای ادعایی خود صحبت می كنند. پس از افشاگری گرافیکی خانم لندن مبنی بر اینکه 6K دلار برای رابطه جنسی با خواننده رپ پرداخت شده است ، Jayda اجازه می دهد تا مشخص شود ارزش او فقط به دلیل اینکه مورد کلاهبرداری قرار گرفته کاهش نیافته است.

وی گفت: “من به اندازه کافی شارژ کرده ام تا بدانم که یک * gga در خارج از من چه کاری برای انجام دادن با من ندارد”. “من می دانم که با چه کارهایی ادامه داده ام و چه چیزهایی ارائه می دهم. اما گاهی اوقات ppl فقط نمی داند که چگونه شما را به درستی دوست داشته باشم و این اشکالی ندارد.” شخصی به او گفت که باید ارزش خود را خارج از ارزش مادی پیدا کند.

جایدا افزود: “منظور من از فروتنانه ترین راه این است كه من مثل اینكه SH * T MATERIAL SH * T چیزی برای من نیست ، پول دریافت می كنم.” “من الان مواد را درخواست نمی کنم ، فقط آن را دریافت کردم. گاهی اوقات شما فقط یک عاشق را دوست دارید. من می دانم که دیدن چنین چیزی نادر است. اما چون لازم بود هرگز اینجا نبودم.”

شب گذشته (8 دسامبر) ، خانم لندن از Lil Baby و Jayda عذرخواهی کرد ، اما خواننده رپ آماده است تا زندگی شخصی اش دیگر مورد بحث نباشد. او با یک شکلک انگشت وسط توییت کرد: “یک موضوع جدید پیدا کنید”. در زیر آن را بررسی کنید.