همین چند روز پیش ، لیل بیبی در حالی که توسط دوستان و خانواده احاطه شده بود ، 26 سالگی خود را جشن گرفت. فوق ستاره آتلانتا برای این سال جای شکرگزار زیادی داشته است و در نتیجه ، او مطمئن شد که مهمانی تولد خود را تا آنجا که ممکن است پر زرق و برق برگزار می کند. همانطور که دیروز گزارش دادیم ، Baby “Ice Ball” را پوشید که یک رویداد کاملاً باورنکردنی بود که توسط جواهر فروشی ، Ice Box پشتیبانی می شد.

در این مهمانی برخی از نزدیکترین دوستان Lil Baby ، از جمله ستاره Houston Rockets ، جیمز هاردن ، خواننده رپ 42 Dugg ، P از QC و البته دوست دختر او Jayda Cheaves حضور داشتند.

از نظر هدیه ، Lil Baby مطمئناً خراب شد زیرا طبق XXL ، بیش از 900 هزار دلار اقلام دریافت کرد. به عنوان مثال ، جیمز هاردن با ساعت ریچارد میل و 100 هزار دلار پول نقد به Lil Baby ضربه زد. در همین حال ، Cheaves با یک ساعت 200K دلاری دیگر همراه شد در حالی که P Baby Bentley Continental GT را تحویل داد که ارزش آن بیش از 200K دلار است.

لیل عزیزم همچنین از طرف بچه هایش و همچنین 42 داگ هدایای ارزشمندی دریافت کرد. نیازی به گفتن نیست که لیل عزیز هفته گذشته عشق زیادی به خود جلب کرد و با در نظر داشتن آخرین موفقیت خود ، نمی توانید احساس کنید که رپ اکنون در سطح جهان قرار دارد.

[Via]