علی رغم نگرانی در مورد COVID-19 ، میلیون ها نفر برای تعطیلات آخر هفته شکرگذاری دور هم جمع شدند. این که آیا آنها در حال صرف یک وعده غذایی با خانواده و دوستانشان بودند یا به صحنه باشگاه ضربه می زدند ، تصاویر و فیلم های مردم بدون نقاب و مهمانی ها رسانه های اجتماعی را تحت فشار قرار داده است. رجینا کارتر تولد 22 سالگی خود را در آتلانتا در یک مهمانی پر از ستاره و ستاره برگزار کرد و در آستانه روز شکرگذاری ، لیل عزیز در کلوپ شبانه Spire در هوستون تگزاس حضور یافت.

سیلوستر ترنر ، شهردار شهر ، با او صحبت کرد اخبار ABC13 در مورد واقعه Lil Baby و او از پخش ویدیوهایی که جمعیت کنسرت را بدون ماسک نشان می داد در حالی که نزدیک یکدیگر ایستاده بودند راضی نبود. شهردار گفت: “این بسیار نگران کننده است.” “نوع نگاه من به آنها ، کاملاً خودخواهانه است.”

ترنر ادامه داد: “مشاغل و مدیران زیادی وجود دارند که کارهای درستی انجام می دهند و من آنها را ستایش می کنم.” “اما برخی از آنها هستند که به سادگی مراقبت های بهداشتی و پروتکل ها را نادیده می گیرند.” این رسانه خبری به صاحبان Spire ، که همچنین نقاط دیگر کلوپ های شبانه در هوستون را نیز اداره می کنند ، برای بیانیه در مورد میزبانی از مهمانی ها در طی یک بیماری همه گیر ، تماس گرفت.

آنها در پاسخ از طریق متن نوشتند: “ما در زیر مشاغل قانونی خود بودیم. هر شب با دور نگه داشتن افراد از نظر اجتماعی سرو کار داریم. هنگامی که Lil Baby (تیتر چهارشنبه شب) شروع به اجرا کرد ، مردم از صندلی های خود بیرون آمدند و به سمت قسمت جلو هجوم بردند ، بنابراین مجبور شدیم کنسرت را کوتاه کنیم. “

شهرهای مختلف در سراسر ایالات متحده دستورالعمل های جدیدی را برای اقامت در خانه اجرا کرده اند که منعکس کننده دستورات قفل از اوایل امسال است.

[via]