لیل عزیزم مرد حرف خودش است. علی رغم آلبوم سال اول او نوبت من و به روزرسانی Deluxe متعاقب آن ، تا امروز نیز اعداد و ارقام زیادی را حفظ می کند ، Lil Baby در تصمیم خود برای حذف آلبوم دیگری تا پایان سال مصمم است. او قبلاً صفحه اینستاگرام خود را با قطعه های احتمالی پر کرده بود ، البته اشاره ای به یادآوری های مکرر او در “حالت آلبوم” نمی کرد ، بسیاری از آنها تعجب می کردند که آیا او برای انتشار ژانویه 2021 آماده می شود و می خواهد سال جدید را درست تنظیم کند.

لیل عزیزم

پرنس ویلیامز / Wireimage / گتی ایماژ

بدیهی است که طرفداران مجبور نیستند برای شنیدن برخی از موسیقی های مورد انتظار جدید از Lil Baby صبر کنند. در حقیقت ، سوپراستار کنترل کیفیت اخیراً برای تأیید تاریخ انتشار پنجشنبه ، سوم دسامبر (3 دسامبر) وارد بازار شده است که به نظر می رسد از روز پیش بینی شده جمعه افت کند. به همین ترتیب ، این احتمال وجود دارد که Baby در این تاریخ تک آهنگ جدیدی را تحویل بگیرد و قرار است آلبوم پس از آن دنبال شود. به همین ترتیب ، از دیدن قسمت بعدی زمین کار وی در اواسط دسامبر یا ژانویه سال بعد تعجب نکنید.

گرچه مشخص نیست که Lil Baby در کدام جهت از سطح خلاقیت استفاده خواهد کرد ، اما خواننده رپ آهنگساز اخیراً تأیید کرد که ساخت آهنگ دیگری مانند “The Bigger Picture” در کارتها نیست. جالب است که ببینیم او چگونه به عنوان یک هنرمند به تکامل خود ادامه می دهد ، زیرا در حال حاضر چشمهای بسیاری به سمت خواننده رپ آتلانتا می نشیند. اطلاعیه زیر را بررسی کنید و با پیش بینی های خود در مورد اینکه Lil Baby چه چیزی را آماده کرده است صدا کنید.