Lil Baby هیچ شانسی نمی زند. در یک عکس جدید با بان B ، که توسط افسانه رپ هوستون منتشر شده است ، بیبی ظاهراً دست خود را روی یک تپانچه در جیب کلاه خود نگه می دارد – یا حداقل این چیزی است که به نظر می رسد.

با همه آنچه که در چند ماه گذشته در جامعه هیپ هاپ اتفاق افتاده است ، از جمله کشته شدن شاه Von و Mo3 ، و همچنین تیراندازی های Boosie Badazz و Benny The Butcher ، به نظر می رسد Lil Baby اقدامات امنیتی اضافی برای اطمینان از که او برای مدت طولانی در اطراف است.

یکی از پرطرفدارترین هنرمندان جهان ، Lil Baby این هفته چندین نامزدی GRAMMY خود را جشن می گیرد. تیم او در کنترل کیفیت از اینکه وی نامزدی بیشتری کسب نکرد ناامید شده است ، اما امیدوارم که اگر همه چیز به راه خود ادامه دهد ، او با چند جایزه جدید مراسم را ترک خواهد کرد.

درست پیش از روز شکرگذاری ، Lil Baby با اسطوره هوستون Bun B مواجه شد و در اینستاگرام عکس گرفت. هر چند مردم در نظرات به یکی از جنبه های تصویر اشاره کرده اند ، و متوجه شده اند که به نظر می رسد کودک چیزی را در جیب خود چنگ می زند ، و طرح کلی یک اسلحه را مشخص می کند. اگرچه ممکن است او از امنیت و روشی که پیش می رود بوده است ، هرگز فکر بدی نیست که از شخص وی محافظت بیشتری کنید. جای تأسف است که او نیاز به حرکت با سلاح گرم دارد ، اما این یک داستان برای روزی متفاوت است.