این یک هفته سخت برای Lil Baby است و فقط سه شنبه (8 دسامبر) است. خواننده رپ آتلانتا هفته ای را با جنجال آغاز کرد ، پس از آنکه خانم لندن ، ستاره فیلم بزرگسالان با اتهاماتی فراتر از آن روبرو شد. به گفته خانم لندن ، او برای رابطه جنسی با خواننده رپر دستمزد می گرفت و وی اظهار داشت که این برخورد بهترین تجربه ای است که تاکنون تجربه کرده است. این البته رابطه Lil Baby با Jayda Cheaves را به کانون گفتگو تبدیل کرد زیرا این تازه ترین زنی است که به اتهام خوابیدن با دوست پسر و پدر پسرش متهم شده است. به زودی ، جایدا به دلیل ایستادن در کنار لیل بیبی توسط مردم مورد آزار و اذیت قرار گرفت و همه چیز باعث خسارت شد زیرا جیدا از مردم خواست که جلوی این کار را بگیرند.

مادر پسر ارشد Lil Baby ، عایشه هوارد ، نیز می خواست در مورد این بحث اختلاف نظرهایی را بیان کند زیرا او از Lil Baby به خاطر کمک های مالی خود انتقاد کرد. عایشه در استوری اینستاگرام خود نوشت: “شما برای 30 دقیقه رابطه جنسی 6K دلار به یک پورن استار می دهید اما می خواهید مادر کودک شما برای زندگی کودک 2K به مدت 30 روز کشش دهد.” او چند ده شکلک ایموجی دلقک را به همراه داشت تا به نقطه نظر خود برسد.

“بله این رقت انگیز است !!” او در یک اسلاید دیگر اضافه کرد. پاسخ به پیام عایشه تقسیم شده است ، زیرا برخی اظهار داشتند که 2000 دلار برای مراقبت از پسرش باید بیش از حد باشد ، در حالی که برخی دیگر معتقدند که لیل عزیزم چون پول خود را صرف خرید جواهرات گران قیمت ، وسایل نقلیه لوکس و رابطه جنسی با سرگرمی های بزرگسال آیا فکر می کنید 2K دلار کافی است؟