پتانسیل او همیشه مشخص بود اما گامهایی که لیل بیبی در سالهای اخیر برداشته نشان می دهد که چقدر خواننده رپ جوان آتلانتا گرسنه بود. هنگام در نظر گرفتن دسته های Artist Of The Year در جوایز ، 25 ساله قطعاً باید یکی از نیروهای اصلی برای گرفتن جایزه باشد ، کاری که او به تازگی در جوایز موسیقی Apple انجام داده است.

نوبت من واقعا اولین آغاز کار برای Lil Baby در سال 2020 بود. Baby اولین هنرمندی بود که در سال 2020 به یک آلبوم دو پلاتینیوم دست یافت ، و او همچنین با کمال تعجب این اتهام را تا سرودهای اعتراض پیش برد و “The Bigger Picture” قدرتمند را به دنبال جورج رها کرد. قتل فلوید او از یکی از داغترین رپرهای حباب در زیر رادار به پر تقاضا ترین سوپراستار سال 2020 تبدیل شده است ، که صحبت از انگیزه کودک برای نشان دادن مهارت های خلاقیت و داستان سرایی خود در هر نسخه جدید است.

برای کسی تعجب آور نیست که او در دومین نمایشگاه جوایز سالانه خود به عنوان هنرمند برتر موسیقی اپل برگزیده شد.

این جوایز برای مراسم سرویس پخش جریانی اهدا شده است که با دیدن جایزه بزرگ ، لیل عزیزم به خانه رفت.

لیل عزیز درباره برنده شدن این جایزه گفت: “این سال من را بسیار تغییر داده است. اکنون که من یک هنرمند هستم ، احساس می کنم صدای من از طریق موسیقی من شنیده می شود و من باید چیزی بگویم. و طرفداران من گوش دادند.” “بنابراین از طرفداران من متشکرم و از اپل موزیک متشکرم که راهی ویژه برای ارتباط با طرفدارانم به من داده است.”

علاوه بر برد بزرگ Baby ، Megan Thee Stallion و Roddy Ricch نیز از برندگان اصلی این شب بودند.

Megan Thee Stallion با دریافت جایزه بهترین هنرمند سال ترک کرد و گفت: “من از اینکه بهترین هنرمند سال هستم بسیار هیجان زده هستم. این یک موفقیت بزرگ برای من است. قبل از اینکه من را به عنوان یک هنرمند Up Next بسازم ، و من بسیار سپاسگزار و بسیار سپاسگزارم.

ردی ریچ دو جایزه داشت ، بهترین آهنگ سال با “The Box” و بهترین آلبوم سال با لطفا مرا بخاطر ضد اجتماعی بودن ببخشید.

ردی گفت: “اولین تلفن من آیفون بود. ساخت موسیقی بسیار دیوانه کننده ای است که می تواند من را به جایی برساند که سکویی مانند اپل بتواند از من احترام بگذارد یا من را روی یک پایه قرار دهد.” “من فقط از اپل موزیک قدردانی می کنم. بردن این جایزه باعث می شود که من حتی بیشتر کار کنم. این تایید می کند که من در مسیر درست قرار گرفته ام و آنچه را که باید انجام دهم انجام می دهم تا در جایگاه خودم بزرگترین باشم.”

تبریک به همه برندگان شب گذشته!

[via]