Lil Baby به عنوان سخنگوی ثابت ایمن سازی کیف ، که قبلاً از هزینه رزرو عظیم 400 دلار در هر کنسرت رونمایی کرده بود ، طرحی است که قرار است پس از ضرب و شتم COVID-19 و بازگشت ظاهری به حالت عادی ، شروع به کار کند. و گرچه آن شاخه درآمد خاص به طور موقت غیرقابل دسترس شده است ، اما این امر مانع از خلاقیت Baby ، ایجاد همکاری جدید با Trojan Condoms و ارائه برخی نوارها برای این مناسبت نشده است.

لیل عزیزم

پاراس گریفین # ورزش / گتی ایماژ

او بیش از یک ساز پیانوی ران رپ می کند: “حدس می زنم که آنها دیوانه بودند زیرا من آنچه را که گرفتم به دست آوردم ، اما من می خندم.” “حتی اگر چیز زیادی ندارم ، من یک چیز بد داشتم / به زودی شما آنچه را که آنها می گویند آنها سعی می کنند به شما جلب کنند انجام نمی دهید / او قبلاً می داند که من چگونه بازی می کنم ، فقط Magnums را بیاورید / هر اتومبیلی که من بدست آوردم من میمیرم که سریعترین باشم / می دانستم که در کلاس “پولدار می شوم” ، لباس های طراح از پاریس می آیند / نمره نمی گیرند اما می دانم که آنها را پشت سر گذاشته ام. “

وی با دور زدن درباره موضوع ، گفت: “با اشتیاق او را دوست دارم”. “احساسات در هوا و من یکی را می گیرم / همیشه یک طلای را نگه می دارم ، کاملاً متناسب با مد من است.” از صدای آن ، Lil Baby مانند آخرین سفیر هیپ هاپ تروجان به نظر می رسد ، و مشعل را از Lil Dicky ، که قبلا نمایندگی این برند را در سال 2017 بر عهده داشت ، برمی دارد. گرچه بعید است که این آیه را در کنار آیه های سال ببینید شما باید آن را به Lil Baby تحویل دهید ، او به طور مداوم در یکی از سالهای دشوار حافظه اخیر روشهای جدیدی برای گسترش نام تجاری خود پیدا کرده است.