لیل عزیز امروز بیست و ششمین سالگرد تولد خود را جشن می گیرد و به جای اینکه همه طرفدارانش به او هدیه دهند ، او یکی است که به ما هدیه می دهد.

وقتی Lil Baby اعلام می کند موسیقی جدیدی در راه دارد ، همیشه روز خوبی است و اکنون همه ما دوباره این احساس را تجربه می کنیم. پیش از آیس بال خود امشب ، خواننده رپ آتلانتا اعلام کرد که فقط در چند ساعت دوباره موسیقی جدید را بارگیری می کند. به طور مشخص ، او نیمه شب دو آهنگ و ویدیوی کاملاً جدید را رها می کند.

لیل بیبی در توییتر خود نوشت: “با تشکر از آرزوهای Bday از طرفداران و طرفداران من.” “در عوض من امشب 2 آهنگ 2videos را رها می کنم.”

او شامل یک ایموجی ذهن زده است ، که به طور دقیق احساساتی را که در حال حاضر در ذهن طرفدارانش جریان دارد ، بیان می کند.

این یک سال هیولا برای کودک بوده است ، که چند بار در جوایز GRAMMY 2021 نامزد شده است. همانطور که در گذشته گفته است ، هر زمان که بخواهد موسیقی جدیدی را کنار بگذارد ، می تواند نمودارها را متوقف کند ، بنابراین انتظار داشته باشید که در هفته آینده چند بار دیگر نام او را در Billboard Hot 100 ببینید.

تولدت مبارک عزیزم!

برای روز خاص خود ، رپ با فرزندان خود جشن گرفت ، آنها حلقه های خیره کننده ای را از طریق Jayda Cheaves به او هدیه دادند. نحوه برخورد الماس به اینجا را بررسی کنید.