امروز ورود لیست سالانه “30 زیر 30” فوربس است (سال گذشته اینجا را ببینید) ، مجموعه ای از موفق ترین و با نفوذترین افراد سال که اتفاقاً کمتر از سی سال دارند. و با توجه به اینکه چگونه هیپ هاپ به طور کامل مسیر فرهنگ پاپ را به طور کلی هدایت کرده است ، دیدن مازاد هنرمندان در بخش موسیقی کاملاً تعجب آور نیست. در حقیقت ، کاملاً ممکن است که برخی حتی احساس کنند که داوران می توانستند رپرهای بیشتری را نیز در رأی گیری نهایی قرار دهند ، هرچند ممکن است آنها بخواهند یک زمین بازی نسبتاً یکنواخت را حفظ کنند.

لیل عزیزم

2020HHA / گتی ایماژ از طریق گتی ایماژ

معیارهای ورود به شرح زیر بیان شد: “برای واجد شرایط بودن ، داوطلبان باید از 31 دسامبر 2019 زیر 30 سال داشته باشند ، در لیست قبلی زیر 30 قرار نداشته باشند و توانایی خود را در پیشبرد آینده صنعت موسیقی نشان دهند.” “30 زیر 30 آمریکای شمالی 2021” رسمی گربه های دوجا ، ردی ریچ ، موردا بیتز ، برنت فایائیز ، پولو جی ، جی هربو ، لیل بیبی ، لندن در پیست داو و ساوتی را جشن می گیرد

به عنوان افتخار برجسته ، ردی ریچ یک ویژگی طولانی تر را به دست آورد ، جایی که او در مورد کسب بیست میلیون دلار در یک سال و سرمایه گذاری مجدد در شهر خود کامپتون تأمل کرد. وی توضیح می دهد: “سرمایه گذاری در كمپتون فقط وظیفه من بود.” در مورد اینکه پولش به کجا خواهد رفت ، توضیح داده شده است که ردی سرمایه گذاری خواهد کرد در املاک و مستغلات و “بنیادی برای آموزش سواد مالی به ساکنان شهر”.

برای این دسته از افراد منصوب ، هیئت داوران متشکل از تیلور سوئیفت ، افسر خلاق گروه موسیقی وارنر ، مایک کارن ، جیل اسکات و نیجا چارلز بودند. در اینجا لیست کامل را بررسی کنید و اگر فکر می کنید فوربس با انتخاب خود میخ را به سر خود فرو برد ، در نظرات صدا کنید. البته ، کاملاً محتمل است که چند خرابکاری رخ داده باشد – کجا ایستاده اید؟