ما در حال پایان دادن به سال هستیم اما هنوز ، با گذشت چند هفته از سال 2020 ، زمان بهتری برای انتشار موسیقی جدید نیست. طی چند هفته گذشته ، ما قطره های عمده ای مانند Lil Wayne دریافت کرده ایم بدون سقف 3، آلبوم جدید DJ Scheme ، خانواده، و تعداد زیادی همکاری گسترده. همانطور که هر هفته با Emoji Fire خود کار می کنیم ، داغترین قطره هایی را داریم که باید برای لذت گوش دادن به آخر هفته خود به صف شوید.

همانطور که جهان قسمت اول مخلوط جدید Lil Wayne را جذب کرد ، بدون سقفبه میزبانی دی جی خالد ، خواننده رپ با یکی از نکات برجسته پروژه ، “BB King Freestyle” ft. Drake ، خدمات پخش جریانی را آغاز کرد. غالباً ما آنها را روی موم نمی شنویم اما خوشحالیم که وقتی این حرف ها را می شنویم ، آنها را در DSP قابل دسترسی می کند. وین در لیست پخش “Fire Emoji” این هفته با “BB King Freestyle” و “AI With The Braids” از بازی دو حضور داشته است.

در این هفته همچنین دو آهنگ جدید از Lil Baby منتشر شد که در این هفته بیست و ششمین سالگرد تولد خود را جشن گرفت. وقتی به پایان سال نزدیک می شویم ، به راحتی می توان گفت که او یک بار از دست نرفته است و “Errbody” نیز نمونه دیگری از میزان موفقیت او است. فقط درست بود که به به روزرسانی این هفته اضافه شد.

همراه با تک آهنگهای ذکر شده قبلی ، ما موسیقی جدیدی از DJ Scheme ، Kash Doll & Tee Grizzley ، Jackboy ft. Sada Baby و موارد دیگر دریافت کردیم. در زیر آخرین بروزرسانی Fire Emoji را بررسی کنید.

HNHH را در Spotify دنبال کنید.

FIRE EMOJI را در Spotify دنبال کنید.

R&B SEASON را در Spotify دنبال کنید.

لیست پخش Wake & Bake ما را اینجا دنبال کنید.

لیست پخش موسیقی خوب موسیقی ما (برای یک جمعه خوب) را اینجا دنبال کنید.