Le’Veon Bell توسط جت های نیویورک

منتشر شد

لئو ون بل پس از تعجب آور توسط نیویورک آزاد شد ، به همان اندازه که به خاطر عملکرد فوق العاده اش در خارج از زمین شناخته شده است ، به خاطر کارهای خارق العاده اش در زمین شناخته می شود. جت ها.

این تیم در نتیجه ناامیدکننده 30-10 به کاردینالز آریزونا باخته بود و جت ها را به یک شروع نابجا 0-5 در فصل سوق داد. هواداران درخواست کرده اند تغییرات اساسی ایجاد شود ، از جمله اخراج سرمربی آدام گاز. به نظر می رسد که Gase در این هفته همچنان وظیفه بازی را حفظ خواهد کرد زیرا جو Flacco به جای سام دارنولد شروع خواهد کرد ، اما یکی از بزرگترین داستان هایی که از اردوگاه جت ها بیرون می آید ، انتشار LeVeon Bell است.


مایک استوب / گتی ایماژ

بل سه بار طرفدار بولر است و طرفداران استدلال می کنند که ، در طول مدت کمتر از دو سال حضورش در تیم ، او به طرز فجیعی مورد سو استفاده قرار گرفت. آزادی ناگهانی وی ، توانایی جت ها در مدیریت بازیکنان پررنگ یا به عبارت بهتر عدم توانایی آنها در این کار را زیر سوال می برد.

Le’Veon Bell هنوز هم توانایی هدایت یک تیم به عنوان بازیکن برگشت را دارد. فقط در سن 28 سالگی ، زندگی حرفه ای او هنوز جوان است. چندین تیم به عنوان مقصد خوبی برای جذب او به عنوان بازیکن آزاد ظاهر شده اند ، از جمله خرس های شیکاگو ، سیاتل سی هاوکس و کاردینال های آریزونا.


مایک استوب / گتی ایماژ

به نظر شما بعد کجا بل به پایان می رسد؟

[از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>