به دنبال وی که اخیراً ویدیوی مشترک خود را در حمایت از واکسن احتمالی COVID-19 به اشتراک گذاشته است ، پلنگ سیاه ستاره ، لتیتیا رایت در شبکه های اجتماعی به شبح تبدیل شده است.

از زمان شک و تردید نسبت به راه حل احتمالی ویروس کرونا ، این بازیگر هر دو حساب اینستاگرام و توییتر خود را غیرفعال کرده است. در ابتدا ، ظاهراً رایت با این واکنش خوب روبرو شد. وی در حالیکه با واگن برقی مسخره می شد ، روز پنجشنبه شرایط را روشن کرد و در توئیتر نوشت: “اگر با نظرات عمومی مطابقت ندارید ، اما سوال بپرسید و خودتان فکر کنید … شما لغو می شوید.”


جسی گرانت / گتی ایماژ

ویدئویی که وی با عنوان آن به اشتراک گذاشته است واکسن Covid-19: آیا باید آن را مصرف کنیم؟ ، با حضور تامی آرایومی ، که گفت: “ما فقط می توانیم آن را بدست آوریم [the vaccine] در آنجا وجود دارد و امیدوار است که اندام اضافی رشد نکند ، امیدوارم به خدا بچه هایی که 11 انگشت و 12 انگشتان پا دارند رشد نکنید ، ما به بهترین ها امیدواریم. ما قبلاً دیده ایم که واکسن ها آسیب می رسانند. “

او این توئیت را با توضیح بیشتر در مورد اینکه چرا این ویدئو را به اشتراک گذاشته است دنبال کرد. وی در توئیتی نوشت: “قصد من این نبود که به کسی آسیب برسانم.” “تنها هدف من از ارسال فیلم این بود که نگرانی من را در مورد آنچه واکسن حاوی و آنچه که در بدن خود قرار می دهیم افزایش داد.” متأسفانه ، هیچ بازگشتی از این امر صورت نگرفته است – طرفداران همچنان بدون تردید او را کشیده و او را ضد واکس و ترنسفوبیک می نامند.

دون چیدل ، یکی از هم بازیگران سابق وی ، در توییتر فاش کرد که وی به هیچ وجه ویدیو را رد نمی کند. “عیسی … فقط پیمایش کرد. زباله داغ. هر وقت که می ایستادم و گوش می دادم ، او و هر آنچه که می گفت دیوانه وار به نظر می رسید. من هرگز از کسی که این را ارسال می کند دفاع نمی کنم. اما من هنوز او را دور نمی کنم. او نوشت: “بقیه را توییتر می کنم. هیچ ایده ای نداشتم.”

[via]