رفتن به نوشته‌ها

LeBron James Unimpressed By Short NBA Offseason

در حالی که فصل NBA فقط حدود سه هفته پیش به پایان رسیده است ، واضح است که NBA به دنبال این است که هرچه سریعتر شرایط را برای فصل آینده از زمین خارج کند. در واقع ، لیگ در ابتدا تاریخ شروع 22 دسامبر را پیشنهاد کرد و دیروز بازیکنان آن را تأیید کردند. در حال حاضر ، این لیگ تیم ها اردوهای آماده سازی خود را از اول دسامبر آغاز می کنند در حالی که شروع رسمی آژانس رایگان به احتمال زیاد دو هفته قبل از آن آغاز خواهد شد.

این خبر بد برای تیم هایی مانند لس آنجلس لیکرز است. و میامی هیت که بیش از هر تیم دیگری در لیگ بسکتبال بازی می کردند. از بازیکنان قدیمی تر مانند لبرون جیمز انتظار می رود که زودتر از آنچه پیش بینی شده بود به ورزشگاه بروند و همانطور که مشخص شد ، لبرون خیلی تحت تأثیر همه چیز قرار نگرفته است. سوپراستار لیکرز حتی با یک ایموجی چهره خود به داستان IG خود پیوست ، که به طور خلاصه افکار او را در این مورد نشان می دهد.

تحلیلگران مانند کندریک پرکینز اظهار داشتند که لبرون در واقع بدون در نظر گرفتن اوایل فصل خوب خواهد بود. اگرچه ، در سن لبران ، مشخص است که این وقفه های کوتاه مدت بدن او سخت تر خواهد بود.

با گذشت چند هفته از فصل ، ما فقط باید ببینیم که لبرون چگونه به مشکلات پاسخ می دهد .

لبرون جیمز

Mike Ehrmann / گتی ایماژ

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *