لبرون جیمز به دنبال پیروزی جو بایدن

در توییتر دونالد ترامپ ترول کرد

ستاره لکران لیکرز ، شنبه ، با ترول دونالد ترامپ در نقاط مختلف روز ، پیروزی رئیس جمهور منتخب جو بایدن را جشن گرفت. او چندین الگوهای رفتاری فتوشاپی منتشر کرد که به ترامپ تمسخر می کند.

LeBron ایتان میلر / گتی ایماژ

وی نسخه ویرایش شده ای از نماد اصلی بازی در فینال NBA را در برابر آندره ایگودالا در سال 2016 ارسال کرد. جیمز ‘ عکس نشان می دهد بایدن بیش از خودش و ترامپ بیش از ایگوودالا فتوشاپی کرده اند.

جیمز همچنین یک نسخه ویرایش شده از صحنه اوج گیری انتقام جویان: پایان بازی را با چهره های مختلف از حزب دموکرات و جاهای دیگر وارد فیلم کرد. ترامپ به عنوان تانوس ظاهر می شود.

جیمز بعدازظهر جمعه با اشاره به تغییر نتایج رأی دادن به بایدن با پیشرفت شمارش آرا نوشت: “بگذارید برویم !!!!! رأی دهندگان سیاه پوست دوباره وارد شدند … دوباره” “به جهنم افتخار کنید اما متوقف نشوید! ما باید سازمان یافته بمانیم و به کار خود ادامه دهیم. ما فقط جبران می کنیم. من به شما قول می دهم که برای همه جا اینجا هستم!”

“Famly My Philly! FOE و بیشتر با تشکر از شما با تشکر از شما متشکرم !! بیایید جشن بگیریم! با مسئولیت هنوز هم “، وی با اشاره به نتایج پنسیلوانیا افزود.

جیمز علاوه بر اینکه یکی از بهترین بازیکنان NBA در تمام دوران است ، خارج از دادگاه از نظر سیاسی فعال بوده است. در طی اعتصاب بازیکنان پس از کشته شدن جیکوب بلیک ، وی با رئیس جمهور پیشین باراک اوباما در مورد چگونگی کمک به افزایش میزان رای دهندگان صحبت کرد.

[از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>