رفتن به نوشته‌ها

لبران جیمز می تواند کریس پاول تجارت را ارکستر کند ، می گوید NBA Execs

لبرون جیمز و لس آنجلس لیکرز از کسب یک قهرمانی NBA در داخل حباب اورلاندو تازه هستند. گرچه ممکن است آنها قهرمان باشند ، لیکرز مطمئناً مناطقی را در اختیار دارد که می تواند پیشرفت کند و افراد زیادی در آنجا هستند که ایده ای از آنچه باید انجام دهند را دارند. در واقع ، مقاله جدیدی از اریک پینکوس از Bleacher Report نشان می دهد که بسیاری از مدیران ارشد NBA معتقدند که لبرون می تواند در معامله ای که کریس پال را به لس آنجلس می رساند ، به عنوان استاد عروسکی تبدیل شود.

پل می خواست بیاید لیکرز تقریباً یک دهه پیش اگرچه لیگ توسط وتو تجارت می کرد. در حال حاضر ، پل در تندر است که به صراحت اعلام کرده است که آنها به دنبال بازسازی هستند. با این حساب ، تندر می تواند به دنبال جابجایی پل و قرارداد عظیمش باشد. اگر این اتفاق می افتاد ، لیکرز می تواند یک نقطه فرود باشد. یکی از مدیران کنفرانس شرقی چگونگی وقوع همه چیز را خراب کرد.

LeBron James & Chris Paul

Harry How / Getty Images

در هر NBA اعدام:

“کریس پل خیلی دوست دارد به لس آنجلس برگردد. من می دانم که این یک رویای واقعی برای کریس است. من می دانم که لبرون او را دوست دارد و به او اعتماد دارد و او مناسب خواهد بود. به نظر می رسد یک خطر است ، اما گاهی اوقات شما نیاز دارید [اقدامات بزرگ را انجام دهید] تا خود را حتی بهتر کنید »، مدیر اجرایی ادامه داد. “جنگجویان [گلدن استیت] بهتر خواهند بود. کلیپرز [لس آنجلس] ​​ممکن است بهتر باشد. ناگت های [دنور] بدتر نمی شوند. رقابت شما بهتر می شود. این [در اورلاندو] برای لیکرز کارساز بود ، اما من نمی دانم که اگر این یک فصل عادی معمولی را بدون حباب داشته باشید یا خیر. “

شاید بزرگترین کلید در اینجا قرارداد عظیم پل باشد. با توجه به اینکه AD قصد دارد حداکثر معامله خود را در لس آنجلس امضا کند ، لیکرز فضای لازم برای ورود پل به لیست را از دست خواهد داد. ممکن است کشش باشد اما اگر کسی مصمم به تحقق آن باشد ، این امر می تواند LeBron باشد.

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *