لاورن كاكس از یك سفر اخیر به پارک گریفین در لس آنجلس ، یک حادثه ترنس هراسی ترسناک را در IGTV بیان کرد. کاکس پس از حمله غریبه ای به دوستش با 911 تماس گرفت.

وی در این ویدئو گفت: “دوستی که با او هستم به ساعتش نگاه می کند و زمان را به او می گوید و سپس پسری که وقت را خواسته به دوست من می گوید:” پسر یا دختر؟ ” “دوستم می گوید ،” لعنتی “.

وی ادامه داد: “این شخص به دنبال دردسر بود … زیرا من به طور اتفاقی یک شخص ترانس در جمع بودم.” “این تمام احساسی است که احساس می شود. این برای من تکان دهنده نیست – واضح است که این زندگی من است. من زیاد با این مسئله دست و پنجه نرم کردم ، اما هرگز تکان دهنده نیست. تمام زندگی ، من کل زندگی خود را مورد آزار و اذیت و آزار و اذیت قرار داده ام. هیچ کدام از این موارد جدید نیست ، اما هنوز هم به نوعی مانند … چرا شما باید پرخاشگر باشید؟ “

کمپین حقوق بشر گزارش داده است که در سال جاری حداقل 39 فرد ترانس و ناسازگار جنسیتی کشته شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقدام برای کمک به پایان دادن به این خشونت ، گزارش آنها را اینجا ببینید.

وی ادامه داد: “مهم نیست که تو کیستی. تو می توانی مانند لاورن کاکس باشی ، به هر معنا که باشد.” “اگر شما ترانس هستید ، مواردی از این دست را تجربه خواهید کرد.”

[Via]