LaVar Ball طی چند سال گذشته یکی از جذاب ترین شخصیت های دنیای بسکتبال بوده است. برای اکثر مردم ، LaVar در سال 2017 در سال پیش نویس پسر بزرگش Lonzo به یک نام خانوادگی تبدیل شد. به لطف حضور در رسانه هایش ، لاور توانست لونزو را به طور کلی توسط لس آنجلس لیکرز به عنوان نفر دوم دعوت کند ، که در نهایت در اقدامی که در نهایت قهرمانی لیکرز را تضمین کرد ، او را به نیواورلئان پلیکان معامله کرد.

اکنون ، لاور در میان هیپنوتیزم پسر کوچکش لاملو است که اخیراً توسط شارلوت هورنتس به عنوان نفر دوم انتخاب شد. به نظر می رسد توپ از فرصت جدید پسرش فوق العاده هیجان زده است و مشکلی با ارائه برخی تضمین ها و پیش بینی ها ندارد. به عنوان مثال ، Ball اخیراً با TMZ مصاحبه کرد ، جایی که او توضیح داد که LaMelo قفل تازه کار سال است.

LaVar همچنین ادامه داد که Lonzo یک فصل عظیم در کنار پلیکان خواهد داشت و ما می توانیم آمار او را دو برابر ببینیم. پدربزرگ خانواده Ball از آنجا نیز LiAngelo را ستایش کرد و خاطرنشان کرد که او امسال در لیست NBA خواهد بود. در حال حاضر ، LiAngelo در حال حاضر در تیم G-League OKC Thunder بازی می کند.

با اطمینان از این قبیل ، جای تعجب نیست که چرا همه پسران لاور بسکتبال سطح بالایی بازی می کنند. اگر لملو به قول پدرش عمل کند ، مطمئناً ما یک فصل هیجان انگیز را پشت سر خواهیم گذاشت.

LaVar و LaMelo Ball

جوشوا بلانچارد / گتی ایماژ برای Crosswalk Productions

[Via]