چهارشنبه شب LaMelo Ball رسماً به NBA دعوت شد زیرا شارلوت هورنتس او را با سومین انتخاب کلی گرفت. حالا ، LaMelo اثبات خواهد کرد که آیا ارزش هیاهوی تبلیغاتی را دارد یا نه. به او همچنین این فرصت داده خواهد شد تا نشان دهد که آیا واقعاً از برادرش لونزو که در شرف ورود به چهارمین فصل حضور خود در NBA است بهتر است. نیازی به گفتن نیست که LaMelo انتظارات زیادی از او سلب می شود ، اگرچه به نظر می رسد اعتماد به نفس لازم برای کنترل گرما را دارد.

دیروز ، بال کنفرانس مطبوعاتی مقدماتی خود را با هورنتس برگزار کرد و همچنین باید در یک عکسبرداری شرکت کند ، جایی که برای اولین بار لباس هورنتس را پوشید. همانطور که در توییت زیر مشاهده می کنید ، LaMelo وقتی با افتخار از پیراهن سفید و سفید پیراهن Hornets استفاده می کرد لبخند بر لب داشت.

هورنتس مایکل جوردن طی چند سال گذشته موفقیت چندانی کسب نکرده است و حق رای دادن امیدوار است که LaMelo بتواند به نوبه خود به این روند کمک کند. بال در حالی که در NBL بازی می کرد ثابت کرد که یک گارد محافظ با ظرفیت بالقوه است و اگر به کار سخت ادامه دهد ، هیچ دلیلی وجود ندارد که او نتواند سوپراستار لیگ شود.

فقط در طی یک ماه ، ما برای اولین بار در یک زمین NBA شاهد LaMelo خواهیم بود و هواداران نمی توانند بیشتر هیجان زده شوند.