مصاحبه اخیر کمی سر و صدا ایجاد کرده است. لاکیت استنفیلد بازیگر مطرح و مشهور زمان ماست و اغلب اظهارنظرهای وی توجه مردم را به خود جلب می کند. هفته گذشته ، مصاحبه استندفیلد با هالیوود ریپورتر منتشر شد ، و در داخل ، او با رسانه در مورد دوران دبیرستان خود به عنوان یک کودک تئاتر صحبت کرد. او در آن زمان شکوفایی یافت و به “توپهای عجیب و غریب صحنه تئاتر” پیوند خورد THR آنها را توصیف کرد. استنفیلد خاطرنشان کرد که دیدن صحنه های عاشقانه بین دو مرد بحث برانگیز نیست و او گفت که “او همیشه می خواست یک نقش همجنسگرا را بازی کند. زیرا من می خواستم معنای آن را تجربه و احساس و درک کنم.”

لاکیت استنفیلد ، تلویزیون ولاد ، همجنسگرا ، هوموفوبیا ، هالیوود ریپورتر
پولدار غنی / استرینگر / گتی ایماژ

در حالی که استنفیلد درباره گسترش دیدگاه های هنری خود صحبت می کرد ، این نقل قول خیلی زود خبرساز شد. تلویزیون ولاد پستی در این باره با عنوان “لاکیت استنفیلد می گوید می خواهد برای” احساس آنچه در معنای آن است “برای بازی در نقش همجنسگرا بازی کند” و طولی نکشید که این تفسیر در آن پیچید. در اقدامی پس از حذف و حذف ، استندفیلد انتقاد کرد انتشار به اتهام بازی در هراس مردم.

لاكيت توضيح داد: “بله ، من مي گفتم كه مي خواهم عشق را از طريق لنزي تجربه كنم كه قبلا شخصيتي را تجربه نكرده بودم.” “بالاخره ، عشق عشق است ، البته ولادتو دوباره تلاش می کند تا این واقعیت را به یک مسئله چشمگیر و منفی تبدیل کند. من تعجب نمی کنم. من یک سیاه پوست هستم و او ولاد است. از همه چیزهایی که من در مصاحبه گفتم با THR تصمیم گرفتید تا روی این موضوع بزرگنمایی کنید و سعی کنید مرا به گونه ای تنظیم کنید که طرفداران شما از من متنفر باشند ، شما نرم نیستید. “

این بازیگر در پایان گفت: “خیلی بد که اکثر افراد با تعصب زیاد روبرو نیستند و بنابراین مهم نیست که طعمه خود را بگیرید.” پست او را در زیر بررسی کنید.

[via]