كایل ریتنهاوس در ماه آگوست در تظاهرات اعتراضی در كنوشا ، ویسكسین كه پس از تیراندازی پلیس به جیكوب بلیك برگزار شد ، اخبار را به خود اختصاص داد. ریتنهاوس با ادعای هدف دفاع از مشاغل کوچک و کمک های اولیه به اعتراضات رفت. او همچنین با یک AR-15 در خیابان ها گشت زد و در پایان جوزف روزنبام و آنتونی هوبر را کشت ، همگی در حالی که فرد دیگری را زخمی کرد. سرانجام این جوان 17 ساله در بازداشت در زندان شهرستان کنوشا بازداشت شد.

امروز ، ریتنهاوس با ارسال وثیقه 2 میلیون دلاری که برای وی تعیین شده بود ، از زندان آزاد شد. در حال حاضر ، ریتنهاوس می تواند تا محاکمه خود آزادانه قدم بگذارد ، جایی که او با اتهامات قتل عمدی درجه یک ، قتل بی پروا درجه یک و اقدام به قتل عمدی درجه یک روبرو است.

کایل ریتنهاوس

اسکات اولسون / گتی ایماژ

“افسر كایل ریتنهاوس امروز بعدازظهر در حدود ساعت 2 بعد از ظهر ارسال شد كه از طریق وكیل وی راه اندازی شد.” دیوید رایت در مورد NBC News توضیح داد. “او دیگر در زندان شهرستان کنوشا در بازداشت نیست.”

دستگیری ریتنهاوس منجر به اعتراضات از جناح راست شد ، زیرا بسیاری احساس کردند که وی به راحتی از حقوق خود برای دفاع از خود استفاده می کند. برخی دیگر معتقدند ریتنهاوس به عنوان وسیله ای برای تشدید اوضاع به کنوشا رفته است ، اگرچه ریتنهاوس معتقد است که می خواست از اموال مردم دفاع کند.

برای به روزرسانی این داستان با ما همراه باشید زیرا مطمئن خواهیم بود که آنها را برای شما به ارمغان می آوریم.

[Via]