کایل کوزما همیشه در توییتر سر و صدا داشته است و او خجالتی نیست که نظر خود را درباره موضوعات فوری که در جهان اتفاق می افتد ابراز کند. اتفاقاً یکی از این موضوعات ویروس کرونا است که همچنان ایالات متحده و سایر نقاط جهان را نابود می کند. در حقیقت ، ایالات متحده امروز 160،000 مورد COVID-19 و 1600 مورد مرگ دیگر را ثبت کرده است. اینها اعداد بسیار تیره و تار هستند و نشانگر این است که علی رغم امید به واکسن COVID-19 ، این همه گیری همه چیز به پایان رسیده است.

صرف نظر از این ، به نظر می رسد کوزما از همه چیز کاملاً بیمار است و توییتر را به جایی برد که تصمیم گرفت نظر خود را در مورد قفل دوم احتمالی اعلام کند. در توییت های زیر ، کوزما می گوید که او مصمم است که همه چیز را باز نگه دارد ، در حالی که سعی دارد طرفداران خود را متقاعد کند که قفل شدن در واقع چیزی تغییر نخواهد داد.

بسیاری از طرفداران وی با استناد به برخی از کشورها که با موفقیت جلوی ویروس را گرفته اند ، سعی کردند نظر او را تغییر دهند ، اگرچه کوزما اطمینان داشت که کاری نمی توان انجام داد. طرفداران وی حتی به این نکته اشاره کردند که وی 100 روز در یک حباب ماند و در آن مدت موارد صفر پیدا شد. حتی با در نظر داشتن این استدلال ، کوزما بر اعتقاد خود قاطع بود و ادعا کرد که بازیکنان NBA در اورلاندو بسیار متفاوت از یک شهر بزرگ مانند لس آنجلس است که به طور کلی مجبور به تعطیلی می شود.

برداشت کوزما طی چند ساعت گذشته بسیار مورد انتقاد قرار گرفته است و می توان به راحتی درک کرد که چرا وقتی می دانید تعداد زیادی از آنها به دلیل ویروس مرده اند ، دلیل این مسئله را می توان فهمید. صرف نظر از این ، ویروس کرونا برای همیشه به عنوان یک موضوع قطبی برای بسیاری از آمریکایی ها باقی خواهد ماند.

کایل کوزما

Douglas P. DeFelice / گتی ایماژ