مدتی می گذرد که خصومت بین امینم و جو سابق سابقه دار Shady Records در نقطه جوش قرار دارد ، و این زوج عکس های داغ خود را رد و بدل می کنند کامیکاز دوران ، اما از آن زمان همه چیز سرد شده است. و با توجه به اینکه جو بوتن بازنشسته به نفع گسترش امپراطوری رسانه ای خود ، تلفن را قطع کرده است ، بسیاری از این سال متعجب شده اند که آیا او و امینم هرگز کلاهبرداری را دفن می کنند و برای یک گفتگوی گسترده مرد به انسان می نشینند؟ از این گذشته ، میان اسلیم و ناگهان ، كه زمانی در “Slaughtermouse” ادای احترام گسترده ای به Em كردند ، مسائل حل نشده زیادی وجود دارد.

“پلاک ها و آهنگ های رسم شده من را از آنها دور نخواهد کرد ، بنابراین امیدوارم که شما درک کنید / این معامله ضبط را لعنت کنید ، من را به عنوان یک مرد الهام بخشید من آن را کوتاه خواهم کرد ، قبل از اینکه احساس کنم مثل یک استن احساس می شود – جو بودن ، “کشتارگاه”.

اگرچه Jumpoff Joey یک بار از راهنمایی های Em الهام گرفت ، اما وقتی اسلیم مستقیماً در آلبوم اولین Slaughterhouse درگیر شد ، دما تغییر کرد. به خانه ما خوش آمدید، طرحی که گروه را در جهت صوتی دیگری تجربه می کند. وقتی گرد و غبار نشست ، مشخص شد که جوی نسبت به برچسب ، یعنی امینم و پل روزنبرگ ، کینه به دل گرفته است. برای کسانی که می خواهند جزئیات بیشتری در مورد گره گشایی بین دو مأموریت کسب کنند ، تاریخچه کامل ما را اینجا ببینید.

جو کشتارگاه کشتارگاه

کشتارگاه ، بازگشت به روزهای سایه – جان ریکارد / گتی ایماژ

علی رغم احساسات سخت جوی ، KXNG کروک هرگز کاملاً احساس خستگی نکرده است – در حقیقت ، به نظر می رسید پس از جدایی گروه از Shady ، رابطه او و Eminem تقویت شده است ، تا جایی که او یک بار در مورد چگونگی اوضاع با بودن بحث کرد. اکنون ، کروک با EPro ارتباط برقرار کرده است تا در مورد امکان سازش بحث کند ، که امیدوار است. “[Joe] باید درک کند و این چیزی است که من همیشه به او می گویم: “شما صدای بزرگی در بازی دارید. کروک توضیح می دهد ، بنابراین اگر شما چیزی بگویید ، آن طنین انداز خواهد شد. “او فقط باید مراقب باشد ، صدای او بزرگ است.”

کروک ادامه می دهد: “روزی امیدوارم که او و ام بتوانند بنشینند.” “آنها دیگر دوست نیستند ، مجبور نیستند که هیچ یک از اینها باشند. فقط مرد باشید و بنشینید. چون حدس بزنید ، این دو ، آنها از یک پارچه بریده اند. آنها واقعا هنرمندان عمیق هستند ، آنها عاشق پیشه خود هستند. اگر به “استن” Em و “Fan” جو گوش دهید ، شباهت های زیادی دارد. و آنها آدمهای خوبی هستند که سعی می کنند کارهای درست را انجام دهند. که آنها بنشینند و این اتفاق می افتد. اما به هر حال ، فکر می کنم جو دوباره به غرفه برمی گردد. “

ما فقط می توانیم امیدوار باشیم. برای آنچه که ارزش دارد ، دیدن دیدار مجدد Eminem از Slaughterhouse “I Will” بدون جو کمی عجیب احساس می شود – اگرچه این آهنگ همچنان یک صدا بود. در زیر تأمل کروک در مورد احتمال آشتی را بررسی کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=rovQIM0pEvk