KXNG کروک یک مورخ هیپ هاپ است ، شخصی که نقشی محوری در ایجاد جامعه متخصصان رپ و جنجال هیپ هاپ جذاب در صفحه توییتر خود را. و با توجه به اینکه در طول زندگی گسترده خود تجربه زیادی داشته است ، کروک در پرداخت آن به شگفتی هایی پرداخته است ، داستان ها و حکایات زیادی را برای بسیاری از پیروان خود به اشتراک گذاشته است. امروز ، کروک به اینستاگرام رفت تا انفجاری از عکس گذشته را به اشتراک بگذارد ، تصویری که هم او و هم دکتر درا می بینند که آن را در سالهای جوان نگه داشته اند.

کروک با تأمل در یک حضور رادیویی در ابتدای کار خود ، توضیح می دهد که چگونه یک نظر در نهایت توجه دکتر در را جلب کرد ، که در مراحل ساخت اثر پس از آن جوان بود. کروک ، صحبت با HNHH ، گفت: “پسر خانه من مانند” هی مرد ، ما در فکر رفتن به Death Row هستیم “. “و هنگامی که او این حرف را زد ، کسی درست هنگامی که ما از ایستگاه خارج شدیم با او تماس گرفتیم و مانند” هی مرد ، دره تو را از رادیو شنید و او می خواهد با شما صحبت کند. “بنابراین ما پایین آمدیم تا با دره صحبت کنیم و من او را بازی دادم “بازی برای فروش” و این دیوانه شد. او مثل “این دیوانه است. به Death Row نرو ، با من صحبت کن.”

https://www.youtube.com/watch؟v=Po2c4Yz3q_E

“N *** az Got Game” ، آهنگ Crook Dre را نشان می داد که در ابتدا گوش او را گرفت.

کروک علی رغم اینکه در سر صحنه فیلمبرداری اسنوپ داگ ، Xzibit و نیت داگ “Bitch Please” فعالیت داشت ، در نهایت تصمیم گرفت تا این فرصت را در Death Row دنبال کند ، زیرا جلوه های Aftermath کمی بیشتر از آن چیزی بود که انتظار داشت. او تأمل می کند: “این خیلی از ما بود که فقط صحبت می کردیم و او واقعاً گیر افتاد. امینم داشت دیوانه می شد.” “The Chronic 2001. The Up in Smoke Tour. او چیز زیادی در بشقاب خود داشت و Death Row آمد که در من را زد و من فقط به آن سمت رفتم.”

خیلی از ما فقط حرف می زدیم و او واقعاً گیر افتاد. امینم داشت دیوانه می شد. The Chronic 2001. The Up in Smoke Tour. او چیزهای زیادی روی بشقاب خود داشت و Death Row در من را زد که من فقط به آن سمت رفتم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد روابط KXNG کروک با دکتر در ، حتماً مصاحبه اختصاصی ما با غزل سرای افسانه ای را اینجا ببینید: KXNG کج ، مورخ هیپ هاپ: شروع ردیف مرگ ، دادگاه های کشتارگاه و میراث امینم. در ضمن ، حتما عکسی را که احتمالاً در همان زمان گرفته شده است ، همانطور که در صفحه اینستاگرام KXNG Crook به اشتراک گذاشته شده است ، بررسی کنید. فکر می کنید اگر کروک با Aftermath در اواخر دهه نود امضا می کرد ، بازی تغییر می کرد؟