به عنوان یکی از آگاه ترین مورخان هیپ هاپ بازی ، انتظار می رود که KXNG Crooking سهم خوبی از تجربه خود را جمع آوری کرده باشد. با دهه های شغلی ، از اوایل همکاری با Suge Knight’s Death Row تا حضور افسانه ای در Slaughterhouse ، به راحتی می توان گفت که غزلسرای West Coast چیز زیادی کسب نکرده است. و در حالی که او هنوز هم به طور فعال موسیقی جدید ، از جمله پروژه اخیر خود را رها می کند پرچم، کروک ثابت است که از صفحه توییتر خود برای دامن زدن به بحث هیپ هاپ جذاب و محرک استفاده می کند.

KXNG کج

موری فیلیپس / BET / گتی ایماژ

امروز ، کروک اخیراً در توییتر خود اظهار نظر جالبی را درباره سریال های Swizz Beatz و Timbaland Verzuz ارائه داده است – سریالی که با مشاهده وی ، در نمایش ساحل خاصی نسبتاً سبک بوده است. وی اظهار داشت: “من هنوز احساس ولایت Verzuz را ندارم وقتی صحبت از هیپ هاپ Westcoast می شود” ، و زمینه را برای بحث بیشتر باز كرد.

اگرچه مشخص نیست که آیا او مایل است شخصاً وارد رینگ شود یا خیر ، اما خیلی خوب ممکن است درگیر کاری شود. غیر از حضور اسنوپ داگ در نبرد DMX ، غرب از زمان شروع این سریال در مارس بدون نماینده دیگری بوده است. با توجه به اینکه چند خواننده رپ افسانه ای از کالیفرنیا و شهرهای متنوع آن استقبال می کنند ، احساس می شود یک مین طلای بکر استفاده نشده است. نام هایی مانند Ice Cube ، Xzibit ، DJ Quik ، ScHoolboy Q ، Jay Rock ، Ab-Soul و E-40 به ذهن خطور می کند. لازم به ذکر است که پتانسیل برخی از مسابقات کلاسیک شرق و غرب نیست ، فقط اگر روح جوایز افسانه ای منبع 1995 را به خود جلب کند.

مشاهدات کروک را در زیر بررسی کنید و اگر می خواهید غرب در Verzuz با حضور بیشتری نمایندگی شود صدا را خاموش کنید. مبادا فراموش کنیم ، ما اخیراً غرغرهایی را شنیده ایم که 50 Cent و The Game هر دو علاقه مند به شرکت در …